پایگاه خبری خانه فوتبال:

 تساوی پاری سن ژرمن برابر لانس کافی بود تا این تیم ۴ هفته قبل از پایان لیگ قهرمانی خود را قطعی کند. پوچتینو بعد از بازی گفت: بسیار خوشحال هستیم. این دهمین قهرمانی پاری سن ژرمن در لیگ است و افتخار بزرگی برای تیم به شمار می‌آید. خوشحالم که بخشی از این رویداد تاریخی هستم.

او درباره گل زیبای مسی گفت: گل مسی باورنکردنی بود. زدن چنین گل های قابل فهم نیست. چه گلی زد مسی! خوشحالم که او چنین گلی به ثمر رساند. قطعا او هم خوشحال است که توانست این گل زیبا را به ثمر برساند و یک جام دیگر هم به افتخارات خود اضافه کند.

پوچتینیو درباره احساس خود گفت: من کمتر از ۱۸ ماه است که هدایت پاری سن ژرمن را برعهده گرفته‌ام و توانسته‌ام که سه جام کسب کنم و این رضایت بخش است. اجازه بدهید که از این قهرمانی لذت ببریم. در آینده جام های بیشتری در راه خواهد بود. بعضی از هواداران قبل از قهرمانی تیم ورزشگاه را ترک کردند و این اتفاق برای من عجیب بود البته باید انتظار چنین حوادثی را هم داشت.

سرمربی پاری سن ژرمن در پایان درباره ام باپه هم گفت: ما رابطه خوبی با هم داریم  و باید دید که در آینده چه رخ خواهد داد. امیدوارم که او در تیم بماند. تمدید ام باپه اتفاق بزرگی برای ما خواهد بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: