پایگاه خبری خانه فوتبال:

باشگاه آلومینیوم اراک به دلیل رفتارهای سرمربی نساجی شکایت خود را به ارکان قضایی فدراسیون فوتبال می‌برد.
به گزارش خبرگزاری فارس، باشگاه آلومینیوم اراک اعلام کرد که در پی رفتارهای زننده سرمربی تیم فوتبال نساجی در حین دیدار فینال جام حذفی از وی به کمیته انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال شکایت رسمی روز شنبه انجام خواهد شد.
سرمربی تیم نساجی پیش از شروع بازی در اقدامی زننده با لگد به شکم محمد نوازی، مربی تیم فوتبال آلومینیوم زده و در ادامه از ادبیاتی استفاده که خود وی در برنامه تلویزیونی و پس از پایان بازی به آن اشاره کرد.

باید پرسید سرمربی نساجی به چه دلیل از رختکن تیمش خارج شده، مقابل رختکن آلومینیوم حضور پیدا کرده و در ادامه با لگد به شکم مربی آلومینیوم زده است؟

وی در پایان بازی با کنایه در مورد دستیاران سرمربی آلومینیوم سخن گفته و سپس در یک رفتار زشت و زننده مقابل چند دوربین از کلماتی در مورد محمد نوازی استفاده کرده که قطعا نیازمند ورود کمیته های رسیدگی به تخلفات در فدراسیون خواهد بود.

الهامی همچنین در برنامه تلویزیونی اتهاماتی را به نحوه انتخاب سرمربی تیم توسط مسئولان رده بالای باشگاه آلومینیوم وارد کرده که قطعا باید در محاکم قضایی آنها را به اثبات برساند.

باشگاه آلومینیوم ضمن ضمیمه کردن فیلم اتفاقات مقابل رختکن، اظهارات این مربی علیه محمد نوازی که شروع کننده مصاحبه و تحریک عوامل دو باشگاه بوده و صحبت های وی در برنامه تلویزیونی، خواستار رسیدگی کمیته انضباطی و اخلاق به تخلفات این مربی است.

امید است حضور فرزند ریاست کمیته اخلاق در تیم فوتبال نساجی مازندران موجب عدم رسیدگی به موقع به این تخلفات نشود که در غیر این صورت باشگاه آلومینیوم اراک اقدامات قضایی را در خارج از فدراسیون پیگیری خواهد کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: