پایگاه خبری خانه فوتبال:

بهشت زهرا نام قبرستان تهران است.بهشت زهرا جمعیت میلیونی از مردگان تهران را در خود مدفون دارد.بهشت زهرا دارای سه ناحیه خاکسپاری است.بهشت زهرا دارای قبور با قیمت های متفاوت بسته به ناحیه دفن است که هرچه قطعات قدیمی تر می شود.نرخ قبر هم بالاتر می رود.بهشت زهرا قیمت های جدید خود را اعلام کرد.

ارزش و قیمت قبور در بهشت زهرا (س)

معاون مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا (س) گفت: خانه ابدی لوکس و خاصی در این سازمان وجود ندارد و در هر سه ناحیه این سازمان، خانه‌های ابدی یکسان هستند.
روح الله محسنی معاون مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا (س) درباره برخی حواشی در خصوص خرید خانه ابدی، با بیان اینکه از مردم می‌خواهیم اخبار را از مبادی رسمی دریافت کنند، اظهار کرد: قیمت‌ها تابع تصمیمات در شورای اسلامی شهر تهران است، خانه ابدی لوکس و خاصی در این سازمان وجود ندارد و در هر سه ناحیه این سازمان، خانه‌های ابدی یکسان هستند.
معاون مجتمع عروجیان که در یک برنامه رادیویی صحبت می‌کرد، با اشاره به قیمت خرید خانه ابدی در سال گذشته، یادآور شد: سال گذشته در قطعه یک تا ۱۱۲ قیمت هر خانه ابدی ۲۵ میلیون تومان بود که امروز ۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. در ناحیه دو که از قطعه ۲۰۰ تا ۲۵۸ هست، هر طبقه ۱۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و در ناحیه سه که از قطعه ۳۰۰ تا ۳۲۸ هست، هر طبقه خانه ابدی حدود ۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است و در ناحیه سه یعنی از قطعه ۳۰۰ تا ۳۲۸، قطعات عمومی داریم (۳۰۳) که برای رعایت حال شهروندان است و یک طبقه به صورت رایگان و دو طبقه فوقانی با قیمت ۶ میلیون تومان واگذار می‌شود.

محسنی، بخشی از بودجه این سازمان را به دلیل درآمدزا بودن، بر عهده خود سازمان برشمرد و این را هم گفت که قیمت خانه‌های ابدی سازمان بهشت زهرا (س) تهران با سایر آرامستان‌ های تهران قابل مقایسه نیست.

بهشت زهرا

معاون مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا (س) تهران، افزایش نرخ خدمات را از جمله علل افزایش قیمت‌ها در این سازمان دانست و افزود: دو هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در حال خدمت رسانی هستند و افزایش حقوق سالانه باعث می‌شود این موضوع پوشش داده شود.

وی در پایان سخنان خود تاکید کرد: همه خانه‌های ابدی یکسان و با یک قیمت هستند و خانه ابدی لوکس و خاصی وجود ندارد و اگر هر یک از شهروندان مراجعه کنند، در صورت وجود می‌توانند در هر قسمت از سازمان بهشت زهرا (س) خانه ابدی خریداری کنند.

نصب قبور پیش ساخته چهار طبقه در بهشت زهرا

بهشت زهرا

منبع: مهر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: