پایگاه خبری خانه فوتبال:

جاماندگان  یارانه تا هفته آینده به اعتراض آنها رسیدگی می شود. جاماندگان یارانه فرصت ثبت نامشان به اتمام رسید. جاماندگان یارانه به زودی یارانه دریافت می کنند. جاماندگان یارانه از آمار به نسبت بالایی برخوردار هستند. نحوه رسیدگی به اعتراض جاماندگان یارانه داد نماینده مجلس را در آورد.

جاماندگان یارانه

جزئیات مهم برای جاماندگان یارانه

سیدسلمان ذاکر در واکنش به تعیین مهلت زمانی برای ثبت نام جاماندگان دریافت یارانه گفت:‌ چرا دولت در وهله اول شش روز را برای ثبت نام جاماندگان دریافت یارانه تعیین کرد و بعد سه روز مجددا تمدید کرد؟ این کار چه معنایی دارد. مگر می‌خواهیم به یک عده یارانه ندهیم؟ این تبعیض است.

وی افزود: دولت باید تا زمانی که حتی یک نفر مشمول دریافت یارانه شده و نتوانسته‌اند از این حق استفاده کنند، زمینه را فراهم کرده تا مردم یارانه بگیرند. تعیین محدودیت نشان دهنده ضعف و نه قوت است. اگر می‌خواهیم حق مردم را بدهیم باید تا یک ریال باقی مانده آن را پرداخت کنیم نه اینکه محدودیت برای ثبت نام یارانه در نظر گیریم. یارانه بیت‌المال و برای مردم است.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس مجددا تأکید کرد که دولت باید محدودیت زمانی برای ثبت نام جاماندگان دریافت یارانه قائل نشده چون این پول برای همه است مگر کسانی که نیاز ندارند. آن‌ها هم باید خودشان کنار بروند یا اینکه دولت به چنین یقینی برسد که این افراد نیازی به یارانه ندارند وگرنه همه باید از این موهبت نظام استفاده کنند. پس باز می‌گویم که باید سامانه باز باشد نه اینکه چند روز را برای ثبت نام یارانه باز نگه دارند. حتی حداقل سامانه جامع رفاه ایرانیان را پنج روز در ماه باز بگذارند تا زمانی که همه افرادی مستحق دریافت یارانه هستند، از آن استفاده کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: