پایگاه خبری خانه فوتبال:

قرعه کشی خودرو تنها روش فعلی فروش خودرو است.قرعه کشی خودرو تاثیری در کاهش قیمت خودرو نداشته است.قرعه کشی خودرو مردم را به این مدل فروش حساس کرده بود .قرعه کشی خودرو موجب رانت شده است.عدم قرعه کشی خودرو پیش از این نتوانسته مردم را راضی کند.

دیروز ۱۰ خرداد قرار بر اعلام برندگان قرعه کشی سامانه یکپارچه خودرو بود که این اتفاق صورت نگرفت و دلیل آن، صیانت از حق مصرف‌کنندگان و راستی‌آزمایی ثبت‌نام کنندگان از سوی سازمان حمایت اعلام گردید.

برندگان قرعه کشی سامانه یکپارچه خودرو امروز چهارشنبه ۱۱ خردادماه اعلام می‌شود.

صفحه رسمی وزارت صنعت، معدن و تجارت دیروز در توئیتر نوشت:

«رئیس مرکز ارتباطات وزارت صمت:

از مردم بابت تأخیر در اعلام نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه عذرخواهی می‌کنیم.

علت تأخیر، صیانت از حق مصرف‌کنندگان و راستی‌آزمایی ثبت‌نام کنندگان از سوی سازمان حمایت بود. در تلاش هستیم نتایج را تا فردا اعلام کنیم.»

همچنین وی در گفت‌وگو با شبکه خبر افزود:

ما در این دوره یکی از بیشترین عرضه‌های خودرو تاریخ را انجام می‌دهیم. ما مجموعا ۱۷۶ هزار و ۹۱۱ دستگاه رو در قالب ۱۵ طرح فروش متنوع با بازه زمانی کمتر از یک سال به مردم تحویل می‌دهیم.

قشمی توضیح داد: استعلامات نیروی انتظامی برای شناسایی دلالان احتمالی، احراز هویت شماره تلفن ثبت‌نام کنندگان و مهم‌تر از همه استعلام ثبت‌احوال برای تشخیص هویت ۲۹۷ هزار نفری که در طرح جوانی جمعیت ثبت‌نام کرده بودند، اعلام نتایج را به تاخیر انداخته است.

وی گفت: نتایج تا فردا (چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۱) اعلام می‌شود.

جزئیات اولین قرعه کشی در سامانه یکپارچه فروش خودرو

برندگان ایران خودرو امروز منتشر می شود.قرعه کشی فروش فوری ایران خودرو روز دوشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۱ برگزار شد و امروز چهارشنبه 11 خرداد ۱۴۰۱ نتایج قرعه کشی فروش فوری ایران خودرو؛ نتایج قرعه کشی پیش فروش ایران خودرو، اسامی مادران برنده خودرو‌های ایران خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به نشانی sale.iranecar.ir اعلام می‌شود در این طرح که از ۲۷ اردیبهشت تا پایان ۳ خرداد ۱۴۰۱ ادامه داشت ۳۰ خودرو از خودرو‌ای ایران خودرو، سایپا، کرمان موتور، بهمن موتور؛ و ... عرضه شد و امروز نتایج قرعه کشی خودرو‌های عرضه شده اعلام می‌شود و متقاضیانی که نسبت به ثبت نام خودرو در این سامانه اقدام نمودند می‌توانند جهت مشاهده نتایج قرعه کشی فروش فوری ایران خودرو با سایت خانه فوتبال همراه باشند.

برندگان ایران خودرو اعلام شد. نتایج قرعه کشی فروش فوری ایران خودرو امروز چهارشنبه 11 خرداد 1401 از طریق سامانه فروش یکپارچه خودرو به نشانیsale.iranecar.ir اعلام می شود در جدیدترین طرح ثبت نام خودرو  9 محصول پژو 206 تیپ 2 ،پژو 206،تیپ 3 با سقف شیشه ای ،پارس سال سفارشی با موتور XU7P، پارس TU5 ، 207 دستی با سقف شیشه ای،تارا اتوماتیک،دنا پلاس،توربوشارژ اتوماتیک، سورن پلاس، رانا پلاس ایران خودرو با قیمت مشخص و موعد تحویل سه ماهه در طرح فروش فوری ایران خودرو و 13 محصول 207 دستی با سقف شیشه ای ، پژو پارس سفارشی ELX با موتور XU7P ،پارس سال سفارشی با موتور XU7P، دنا پلاس توربوشارژ،اتوماتیک ، پژو 206 تیپ 3 با سقف شیشه ای ، سورن پلاس ، دنا پلاس توربو دستی ، تارا دستی ، تارا اتوماتیک، پژو، 207 اتوماتیک 6 سرعته ، رانا پلاس ، هایما S7 پلاس اتوماتیک ، هایما S5 پلاس اتوماتیک با موعد تحویل یکساله از 27 اردیبهشت تا پایان 3 خرداد 1401 به مدت یک هفته عرضه شد و روز گذشته قرعه کشی خودرو های ایران خودرو در طرح های فروش فوری ایران خودرو، پیش فروش ایران خودرو و خودرو های عرضه شده برای مادران برگزار شد و امروز اسامی برندگان ایران خودرو، اسامی مادران برنده خودرو های ایران خودرو؛ اسامی برندگان پیش فروش ایران خودرو بر روی سامانه یکپارچه فروش خودرو به نشانی sale.iranecar.com/public/home منتشر می گردد.

نتایج قرعه کشی فروش فوری ایران خودرو امروز 11 خرداد ۱۴۰۱

پس از برگزاری قرعه کشی خودرو های ایران خودرو در روز گذشته 9 خرداد 1401 نتایج قرعه کشی فروش فوری ایران خودرو امروز چهارشنبه 11 خرداد 1401 از طریق سامانه فروش یکپارچه خودرو به نشانی sale.iranecar.com/public/home اعلام می شود. با اعلام مدیرکل دفتر صنایع خودرو وزارت صمت، قرعه‌کشی سامانه یکپارچه تخصیص ایران خودرو دوشنبه 9 خرداد 1401 برگزا می شد لازم به ذکر است که قرعه کشی فروش فوری ایران خودرو به روش جدید در سامانه فروش یکپارچه خودرو انجام می شود. نتایج قرعه کشی و اسامی برندگان ایران خودرو، اسامی برندگان سایپا، اسامی مادران برنده خودرو، و برندگان سایر خودرو های عرضه شده در سامانه فروش خودرو در همین سامانه منتشر می شود.

مدیر‌کل صنایع خودرو وزارت صمت: نتایج ثبت‌نام متقاضیان خودرو از طریق سامانه یکپارچه خودرو فردا اعلام می‌شود.

اسامی برندگان ایران خودرو امروز چهارشنبه 11 خرداد 1401

برای مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو در امروز چهارشنبه 11 خرداد 1401 به روش جدید به   سامانه فروش یکپارچه خودرو به نشانی sale.iranecar.com/public/home مراجعه نمائید همچنین می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید و به قسمت منتخبین اصلی فروش فوق العاده رجوع کرد و از برنده شدن خود در قرعه کشی ایران خودرو اطلاع پیدا کنید. برندگان قرعه کشی فروش فوری 9 محصول ایران خودرو و برندگان پیش فروش 13 محصول ایران خودرو و همچنین اسامی مادران برنده خودرو های ایران خودرو را در لینک زیر نیز می توانید مشاهده نمایید.

قرعه کشی خودرو

اعلام و نتایج قرعه کشی ایران خودرو 11 خرداد 1401

متقاضیان خرید محصولات ایران خودرو صرفا از طریق سایت فروش یکپارچه خودرو ایران خودرو به نشانی sale.iranecar.com/public/home می توانند از نتایج قرعه کشی ایران خودرو و مشاهده اسامی برندگان خودرو های ایران خودرو در امروز 11 خرداد 1401آگاه شوند. همچنین برای مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو و اسامی برندگان ایران خودرو نیز به همین سایت مراجعه نمایند.

نتایج قرعه‌کشی خودرو اعلام شد

قرعه‌کشی اولین دوره فروش خودرو در سامانه انجام و نتایج اولین قرعه‌کشی سامانه یکپارچه فروش خودرو، امروز 11 خرداد اعلام شد.

روز گذشته، قرعه کشی اولین طرح فروش خودرو در سامانه یکپارچه انجام شد.

اسامی کسانی که خودرو به آنها تعلق می‌گیرد در اختیار خودروسازان قرار خواهد گرفت و فرایند واریز وجه و تحویل از سوی خودروسازان انجام خواهد شد.

به نقل از دنیای‌اقتصاد، حدود ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر در طرح عادی و ۳۰۰ هزار نفر در طرح حمایت از خانواده شرکت کردند که ۱۴۵ هزار مادر از این تعداد واجد شرایط بودند.

در این قرعه کشی بیش از چهار میلیون درخواست در آن ثبت و ۱۷۷هزار دستگاه محصول مختلف عرضه شده است و شانس هر مادر برای برنده شدن یک به ۶/ ۱ است و پیش بینی شده است که شانس برنده شدن افراد عادی یک به ۴۴ است.

مدیرکل صنایع خودرویی وزارت صمت گفت: ۱۷۶هزار و ۹۱۱ خودرو در دور نخست قرعه‌کشی از طریق سامانه متمرکز عرضه شده است.

عبدالله توکلی لاهیجانی همچنین گفت: در این دوره ۴ میلیون و ۱۷۵‌ هزار و ۳۵۲ نفر ثبت‌نام کردند که ۳ میلیون و ۸۸۷‌ هزار و ۳۰۱ نفر در طرح عادی و ۲۹۷‌ هزار نفر در طرح حمایت از خانواده ثبت‌نام کرده‌اند. وی ادامه داد: بعد از استعلام، مشخص شد ۱۴۵‌ هزار نفر از مادران، واجد شرایط بوده‌اند.

این درحالی است که وزارت صمت وعده داده بود که در هر طرح فروش، ۲۰۰ تا ۳۰۰‌ هزار محصول عرضه می‌شود؛ با این حال حدود ۲۳ هزار خودرو کمتر در این طرح عرضه شدند.

طبق اعلام مسوولان وزارت صنعت، معدن و تجارت، در طرح موردنظر بیش از چهار میلیون و ۱۷۵‌هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند، که در مقایسه با طرح‌های قبلی، کمتر است. همچنین با در نظر گرفتن عدد ۱۷۷‌ هزاردستگاهی برای عرضه، خودروهای بسیار بیشتری نیز نسبت به گذشته به فروش گذاشته شده‌اند. بنابراین این آمار نشان می‌دهد شانس برنده شدن ثبت‌نام‌کنندگان بسیار بالا رفته است.

در گذشته، چیزی حدود شش‌میلیون نفر برای چند‌هزار دستگاه خودرو (معمولا کمتر از ۲۰‌ هزار دستگاه) ثبت‌نام می‌کردند، بنابراین شانس برنده شدن بسیار پایین و برای این آمار، یک به ۳۰۰ بود. حالا اما با توجه به تقاضای بالغ بر چهار‌میلیون‌نفری و عرضه ۱۷۷‌هزاردستگاهی، شانس برنده شدن در طرح‌های فروش خودرو یک به ۲۳ شده است.

این البته در حالی است که بناست نصف خودروهای عرضه‌شده در قالب فروش یکپارچه اخیر، در قالب طرح جوانی جمعیت، به مادران دارای دو فرزند و بیشتر (که تاریخ تولد فرزند دوم به بعد آنها نوزدهم آبان ۱۴۰۰ به بعد است) اختصاص یابد.

بنابراین برای محاسبه شانس ثبت‌نام‌کنندگان عادی، باید نصف خودروهای عرضه‌شده را ملاک قرار داد. با در نظر گرفتن اینکه تعداد متقاضیان عادی بسیار بیشتر از مادران دارای دو فرزند است، آنها شانس خیلی کمتری برای برنده شدن خواهند داشت. از آن سو اما شانس مادران دارای دو فرزند برای برنده شدن در طرح‌های فروش خودروسازان بسیار بالاتر از افراد عادی است.

با توجه به ثبت تقاضای ۱۴۵‌ هزارنفری در قالب طرح جوانی جمعیت و لحاظ کردن نصف ظرفیت فروش (۸۸‌ هزار و ۵۰۰ دستگاه)، شانس هر مادر شرکت‌کننده برای برنده شدن، یک به ۶/ ۱ است. این در حالی است که با در نظر گرفتن سه میلیون و ۸۰۰‌ هزار تقاضای دیگر، شانس برنده شدن افراد عادی در طرح اخیر فروش، یک به ۴۴ خواهد بود.

 

لینک ورود به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو sale.iranecar.ir برای مشاهده برندگان خودرو امروز 11 خرداد

 

جزئیات اعلام نتایج قرعه کشی خودرو های ایران خودرو 11 خرداد 1401

مراسم قرعه‌کشی خودرو برای افراد ثبت‌نامی در سامانه یکپارچه فروش خودرو روز دوشنبه برگزار شد و امروز 11 خرداد 1401  اسامی منتخبان در سامانه فروش اعلام خواهد شد.

متقاضیانی که اقدام به ثبت نام خودرو های ایران خودرو، سایپا، کرمان خودرو، بهمن موتور، و تمام 30 خودرو عرضه شده در سامانه تخصیص یکپارچه خودرو که از 27 اردیبهشت تا پایان 3 خرداد 1401 و به مدت یک هفته عرضه شد ثبت نام کردند جهت مشاهده نتایج قطعی قرعه کشی خودرو های ایران خودرو و قرعه کشی سایر خودرو های عرضه شده می توانند از طریق همین سایت خانه فوتبال در فرداد 10 خرداد 1401  اقدام نمایند.

منبع: راهبرد معاصر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: