پایگاه خبری خانه فوتبال:

مرگ مشکوک داماد همه را شوکه کرد. مرگ مشکوک داماد در پی بازکردن کادوی زیبا رخ داد. مرگ مشکوک زمزمه های وجود رقیب عشقی را قوت بخشید. مرگ مشکوک می تواند عوامل متعددی داشته باشد. جزئیات جدید مرگ مشکوک داماد را بخوانید.

مرگ مشکوک

جزئیات جدید مرگ مشکوک داماد 

این زوج که مراسم ازدواج شان را در منطقه «بولندر» برگزار کرده بودند در شب عروسی به همراه هدیه‌های میهمانان به خانه مشترک شان رفتند و با خوشحالی به بازکردن بسته‌ها پرداختند. اما در میان بسته‌ها یکی از هدایا که به زیبایی تزئین شده بود توجه آنها را جلب کرد.

آنها هر چه به‌دنبال نام فرستنده پرداختند چیزی پیدا نکردند ولی با این حال با کنجکاوی بسته را بازکردند. اما ناگهان انفجار مهیبی رخ داد و خانه آتش گرفت. با وجود اینکه عروس و داماد با کمک همسایگان از میان شعله‌های آتش نجات یافته و به بیمارستان انتقال یافته بودند اما داماد براثرشدت صدمات جان سپرد و عروس نیز در شرایط وخیمی با مرگ دست وپنجه نرم می‌کند.

«سیشه میشرا» سخنگوی پلیس منطقه گفت:«تحقیقات در این باره آغاز شده وامیدواریم هر چه سریع تر قاتل این تازه داماد را بیابیم. عروس نیز بشدت مجروح شده و متأسفانه در شرایط مناسبی به سر نمی‌برد.»

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: