پایگاه خبری خانه فوتبال:

نشریه پرتغالی در گزارشی مدعی شد طارمی به همراه چند بازیکن کلیدی تیم ملی برای برگرداندن کارلوس کی روش وارد عمل شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، نشریه «آبولا» پرتغال در گزارشی مدعی شد مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو در تیم ملی ایران بعد از باخت مقابل الجزایر علیه دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی با همدستی بازیکنان کلیدی ایران موضع گیری کرده است.

نشریه پرتغالی در این زمینه نوشت: پس از شکست ایران مقابل الجزایر در دیداری دوستانه در قطر، جو تیم ملی ایران متشنج شده و زمینه ساز اختلاف بازیکنان با دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم شده است.

در شرایطی که باشگاه فنرباغچه با درخواست ژسوس به دنبال جذب طارمی است اما این بازیکن این پیشنهاد را نادیده گرفته است. طارمی بخشی از تیم ملی ایران است و جزو بازیکنان با تجربه به شمار می آید که نارضایتی شدیدی از شرایط کنونی تیم ملی دارد.

تیم ملی ایران در انتخاب حریف تدارکاتی دچار مشکل شد و در نهایت فقط یک بازی دوستانه در دوحه با الجزایر در دمای بسیار بالا و در زمینی با شرایط نامناسب انجام داد. طارمی حتی از یک خبرنگار تصویری تلویزیون ایران خواست که از زمین فیلمبرداری کند زیرا او از وضعیت زمین ناراضی بود.

E5nZdRr0vyWb

بر اساس گزارش های رسیده، به نظر می رسد مهاجم پورتو و سایر افراد در تیم ملی تلاش هایی  خواهند کرد تا حرکت‌هایی را برای کنار گذاشتن دراگان اسکوچیچ و بازگرداندن کارلوس کی روش انجام دهند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: