پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی برزیل در آخرین مصاحبه خود در خصوص آماده‌سازی تیمش در جام جهانی قطر صحبت کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، اواخر آبان‌ ماه جام جهانی 2022 قطر آغاز خواهد شد و بسیاری از تیم ملی برزیل به عنوان مدعی بزرگ قهرمانی در این رقابت نام می‌برند.
20 سال پیش در جام جهانی 2002 و رقابتی که 2 آسیایی میزبان آن بودند، برزیل قهرمان دنیا شد و به همین دلیل زردپوشان انتظار دارند در میزبانی یک آسیایی دیگر فاتح جام جهانی برای بار ششم شوند.

تیته، سرمربی برزیل که این روزها در حال آماده‌سازی تیمش برای جام جهانی 2022 قطر است، در خصوص شرایط سلسائو صحبت کرد.

او یک بار توانست برزیل را قهرمان کوپا آمریکا کند ولی در جام جهانی 2018 حریف بلژیک نشد و مقابل کورتوا باخت. او افشاگری کرد که در سال 2018 و پیش از جام جهانی با پیشنهاد اغواکننده پاری سن ژرمن و رئال مادرید روبه‌رو شده ولی تصمیم گرفته برای قهرمانی برزیل تلاش کند.

تیته در خصوص شرایط تیم ملی برزیل و ستاره‌ای به نام نیمار گفت: نیمار ، نیمار است. بزرگ‌ترین ستاره ما ولی درخشش او در کنار ستاره‌های دیگر کمتر دیده می‌شود. او باعث تشویق و شور دیگر بازیکنان می‌شود و همیشه سعی دارد سطح آنان را بالا ببرد. زمان و تجربه باعث شده تا او به یک بازیکن بزرگ بدل شود.

K16BG1Dgp8g1

وی ادامه داد: به خاطر بزرگی نیمار همیشه انتظارات از برزیل بالا است. ما در کنار نیمار الان وینیسیوس و رافینیا را داریم. تیاگو سیلوا در بالاترین سطح است و ستاره‌هایی مثل پاکتا، کاسیمرو و فابینیو در تیم ملی ما حضور دارند.

سرمربی تیم ملی برزیل گفت: من الان آرامش خوبی دارم. کاری که انجام می‌دهیم آرزوی همه برزیلی‌هاست. آرزوی پدرم است. او اولین مربی من بود. می‌دانم الان به من بسیار افتخار می‌کنم. مادرم همیشه به من اعتماد به نفس داد و من الان حالم خوب است زیرا باور دارم و انرژی آنها در کنار من است.

تیته گفت: الان دیگر وقت برزیل است که قهرمان دنیا شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: