پایگاه خبری خانه فوتبال:

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی منچستریونایتد با خبر بدی مواجه شد: خودروی بوگاتی ویرون مدل گرند اسپورت ویتسه که یکی از گران ترین خودروهای این ستاره بود، صبح دوشنبه با یک سانحه رانندگی مواجه شد.
​رونالدو برای تعطیلات به شهر مایورکا در اسپانیا سفر کرده است که خودروی وی با یکی از نمادهای گردشگری در منطقه "داساکوما" در مقابل یک خانه برخورد کرده است. در حال حاضر دلیل این سانحه رانندگی مشخص نیست. البته رونالدو درون خودرو نبوده و یکی از کارمندان وی سوار بر این خودرو بوده که مقصر تصادف همین شخص بوده است.
خودروی ۲.۱ میلیون یورویی رونالدو صبح دوشنبه ساعت ۱۱ به وقت محلی در نزدیکی بیمارستان خوان مارچ رخ داده است. شاهدان و ماموران پلیس می گویند که راننده کنترل کامل خودرو را از دست داده است و به درب خروجی یک خانه و شیر آتش نشانی درون عمارت برخورد کرده است.خوشبختانه افراد درون خودرو آسیبی ندیده اند. راننده این خودرو برای پرداخت خسارت با زیان دیدگان به توافق رسیده است.

pzCBhxhzSzRf

کریستیانو رونالدو در یک عمارت شیک در منطقه مایورکا این روزها به همراه جورجینا رودریگز، فرزندانش و دوستانش اوقاتش را سپری می کند. این عمارت شیک شامل چندین سالن بدنسازی، جکوزی، استخر و زمین ورزش های مختلف است.

منبع: خبر آنلاین

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: