پایگاه خبری خانه فوتبال:

مدیران باشگاه نفت آبادان برای انتخاب سرمربی جدید خود به دنبال بررسی وضعیت مربیان مختلف هستند.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علیرضا منصوریان روز شنبه با صدور بیانیه‌ای خطاب به هواداران صنعت نفت آبادان، جدایی خود از این تیم را اعلام کرد.
برهمین اساس با توجه به حضور برخی اعضای هیات مدیره صنعت نفت و ابراهیم قاسمپور، مدیرفنی این تیم در تهران قرار بود شب گذشته جلسه‌ای آنلاین با حضور آنها و مدیران حاضر در آبادان برگزار شود که البته این اتفاق بنابردلایلی نیفتاد.
پس از این اتفاق قرار شد مدیران باشگاه سه شنبه در آبادان برای انتخاب گزینه اصلی جلسه‌ای تشکیل بدهند تا پس از آن جهانگیر کی‌شمس، مدیرعامل نفت آبادان با این مربی وارد مذاکرات جدی تری شود.

باشگاه صنعت نفت به جز رضا پرکاس و رسول خطیبی مشغول بررسی وضعیت برخی مربیان دیگر مثل عبدالله ویسی، محمود فکری، امیرحسین پیروانی و حتی سیروس پورموسوی است و در نهایت یکی از این نفرات به عنوان جانشین منصوریان انتخاب خواهد شد.

یکی از دلایل اضافه شدن نام پورموسوی به گزینه‌های سرمربیگری نفت آبادان این است که به مدیران این باشگاه اعلام شده هرچند او به تازگی قرارداد خود را با استقلال خوزستان تمدید کرده اما اگر از تیم لیگ برتری پیشنهاد داشته باشد، مشکل خاصی برای جدایی از آبی‌پوشان ندارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: