پایگاه خبری خانه فوتبال:

سردار آزمون بازیکن و مهاجم بین المللی فوتبال ایران است..سردار آزمون زوج مهدی طارمی در تیم ملی ایران است.سردار آزمون.پس از قهرمانی ها و کسب آقای گلی در روسیه با قراردادی زمستانی به تیم بایر لورکوزن آلمان پیوسته است.سردار آزمون مشغول آموزش زبان آلمانی است. سردار آزمون در خانواده ایی ورزشی و والیبالی به دنیا آمده و عاشق اسب و اسب سواری است.سردار آزمون در دنیای فوتبال معروف به مسی ایرانی است.

کیت جدید بایر لورکوزن بر تن سردار آزمون

باشگاه بایرلورکوزن آلمان با حضور ستاره ایرانی اش از پیراهن جدیدش رونمایی کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، باشگاه بایرلورکوزن آلمان امروز از کیت های فصل جدیدش رونمایی کرد تا در رقابت های فصل جدید بوندس لیگا حضور پیدا کند.
سردار آزمون مهاجم ملی پوش کشورمان در رونمایی از پیراهن جدید باشگاه بایرلورکوزن حضور داشت. ستاره ایرانی زمستان گذشته با قراردادی 5 ساله راهی این تیم بوندس لیگایی شد.

مهاجم ملی پوش کشورمان در 6 ماه گذشته به دلیل مصدومیت های متوالی نتوانست عملکرد مطلوب را برای لورکوزن داشته باشد به همین خاطر در فصل جدید بوندس لیگا به دنبال درخشش در این رقابت ها است.

سردار آزمون

آزمون از سال 2013 تا 2022 در لیگ فوتبال روسیه برای تیم های روبین کازان، روستوف و زنیت توپ زد. دوران طلایی مهاجم تیم ملی در 2 و نیم سال حضورش در زنیت بود که 3 بار  قهرمان لیگ روسیه شد و یک بار عنوان آقای گلی روسیه را کسب کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: