پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی کروات بعد از جلسه امروز خود با هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ایران، راهی کشور خود می‌شود.
به گزارش "ورزش سه"، یک روز بعد از رسانه‌ای شدن نظر کمیته فنی در مورد دراگان اسکوچیچ، این مربی کروات امروز در تهران جلسه‌ای با اعضای هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال ایران برگزار کرد.
4 ساعت نخست این جلسه با حضور اسکوچیچ برگزار شد و سپس بعد از ترک جلسه توسط او، اعضا هیئت‌رئیسه جلسه را 2 ساعت دیگر ادامه دادند. طبق گفته سخنگوی هیئت‌رئیسه، سرمربی تیم ملی امشب ایران را ترک خواهد کرد.

سخنگوی هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال در واکنش به شایعه برخورد بد با اسکوچیچ و خرید بلیت برگشت برای این مربی و رزرو نکردن هتل برای او تاکید کرد: نه چنین موضوعی صحت ندارد. خود ایشان خواستند که بروند و دوباره سی ام تیر ماه بر می‌گردند. این‌طور که شنیدیم برنامه خود آقای اسکوچیچ این‌گونه بود که امشب برگردد. البته این موضوع نباید به معنای برکناری و برخورد بد با ایشان تصور شود. خود ایشان درخواست جلسه داشتند و ما هم استقبال کردیم و برگشت زودهنگام، باز تصمیم خود آقای اسکوچیچ بود.

به این‌ترتیب بدون این که سرنوشت اسکوچیچ در جلسه امروز مشخص شود، این مربی ایران را ترک کرد و دوباره سی ام تیر ماه برخواهد گشت. باید دید تا آن روز، آیا تکلیف اسکو مشخص شده یا هنوز بلاتکلیفی نیمکت تیم ملی ادامه خواهد یافت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: