پایگاه خبری خانه فوتبال:

با گسترده تر شدن سیل و بارش های شدید باران در نقاط مختلف کشور سازمان هواشناسی نسبت به تداوم و گسترش رگبارهای موسمی در استان های کشور هشدار داد. بر همین اساس هشدار قرمز سازمان هواشناسی، برای سیستان و بلوچستان، کرمان، فارس، اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان برقرار است.
رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر  آخرین وضعیت امدادرسانی به امدادرسانی به حوادث سیل و آبگرفتگی در ۱۷ استان کشور را تشریح و اعلام کرد که تاکنون ۱۴ نفر در پی این حوادث جان خود را از دست داده‌اند.  

*معاون فنی و هماهنگی بازسازی و بازتوانی سازمان مدیریت بحران کشور عملکرد ستادهای استانی در مواجهه با سیل مناسب ارزیابی کرد.

*معاون سازمان مدیریت بحران کشور گفت: هشدار قرمز هواشناسی به معنای خسارت قطعی است

*هشدار قرمز سازمان هواشناسی، برای سیستان و بلوچستان، کرمان، فارس، اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان برقرار است.

*جاده چالوس و آزادراه تهران- شمال در هر دو مسیر مسیر رفت و برگشت از ساعت ۲۳:۳۰ شب گذشته به علت بارندگی شدید و احتمال نشست آسفالت تا اطلاع بعدی مسدود هستند. همچنین محور هراز با توجه به ادامه عملیات پاکسازی گل و لای تا اطلاع بعدی مسدود است.

*در تهران، البرز، قزوین، قم، سمنان، هرمزگان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، یزد، مرکزی، خراسان شمالی، زنجان، گلستان، مازندران، گیلان، کردستان و لرستان هم برای امروز هشدار نارنجی صادر شده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: