پایگاه خبری خانه فوتبال:

تیم فوتبال استقلال در بازی هفته دوم لیگ برتر مقابل ملوان به پیروزی رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دو تیم ملوان و استقلال در هفته دوم لیگ برتر و در ورزشگاه مرحوم سیروس قایقران بندر انزلی به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه 3 بر یک به سود شاگردان ساپینتو به پایان رسید تا این سرمربی پرتغالی اولین برد خودش را در لیگ برتر تجربه کند.

داور: سیدرضا مهدوی

کمک‌ها: امیررضا آشور ماهانی - احد سلطانی

کارت زرد: مهدی مومنی از ملوان / صالح حردانی و مهدی مهدی‌پور از استقلال

کارت قرمز: -

گل ها: سجاد بازگیر(27) برای ملوان / عارف غلامی (58)‌ ، مهدی قائدی(79) و مهدی مهدی پور (8+90)  برای استقلال

ترکیب ملوان

رضا حیدری، سعید کریمی، سجاد بازگیر(78-ارسلان تفضلی)، میلاد شعبانلو(89-یحیی زاده)، مسعود زائر کاظمین، پدرام قاضی پور، مجید عیدی، مصطفی ناییج پور، محمد صادق بارانی، مهران احمدی(65-محمود مطلق زاده)، مهدی مومنی(78-میلاد جهانی)

سرمربی: مازیار زارع

ترکیب استقلال

سید حسین حسینی، صالح حردانی، رافائل سیلوا، روزبه چشمی، عارف غلامی، سعید مهری(72-آرش رضاوند)، مهدی مهدی‌پور، محمد محبی(80-پیمان بابایی)، کوین یامگا(80-آرمان رمضانی)، سجاد شهباززاده(65-مهدی قائدی) و جعفر سلمانی(45-ابوالفضل جلالی)

سرمربی: ریکاردو ساپینتو

لحظات حساس:

دقیقه 8

ارسال بلند در محوطه جریمه ملوان به یامگا رسید و او نیز به خوبی شهباززاده را صاحب توپ کرد اما شوت مهاجم استقلال پس از برخورد به سعید کریمی تبدیل به یک ضربه کرنر شد.

دقیقه 9

شوت یامگا در شلوغی محوطه جریمه ملوان بلاک شد و در ادامه نیز مدافعان تیم میزبان توپ را سراسیمه دور کردند.

دقیقه 12

شوت خطرناک صادق بارانی از پشت محوطه جریمه استقلال، با اختلاف کم از بالای دروازه سیدحسین حسینی به بیرون رفت.

دقیقه 16

روی همکاری خوب شهباززاده و یامگا، مهاجم خارجی استقلال در محوطه جریمه ملوان صاحب توپ شد اما شوت خطرناک او از زاویه بسته را رضا حیدری مهار کرد.

دقیقه 27

اشتباه خط دفاعی استقلال در یارگیری باعث شد سجاد بازگیر سجاد بازگیر در محوطه جریمه آبی‌ها صاحب توپ شود و با ضربه‌ای فنی دروازه حسینی را باز کند.

دقیقه35

نفوذ کاظمین به محوطه جریمه استقلال موقعیت خطرناکی را روی دروازه این تیم ایجاد کرد اما در نهایت توپ از کنار دروازه حسینی به بیرون رفت.

دقیقه 38

ضربه سر محمد محبی را رضا حیدری روی خط دروازه ملوان برگشت داد و در ادامه نیز این دروازه‌بان توپ سرگردان را از محوطه 6قدم خودی دور کرد.

دقیقه52

ارسال سریع صالح حردانی در محوطه جریمه ملوان به محبی رسید اما ضربه کم دقت این بازیکن توپ را به بیرون فرستاد.

دقیقه 57

با حرکت  انفرادی و ارسال خوب جلالی، یامگا در محوطه جریمه ملوان صاحب موقعیتی خوبی شد اما تعلل این بازیکن باعث شد با دخالت مدافع و دروازه‌بان حریف چیزی جز کرنر نصیب استقلال نشود. در ادامه توپ طی یک رفت و برگشت از سمت دیگر دروازه ملوان تبدیل به کرنر برای آبی پوشان شد.

 

دقیقه 58

عارف غلامی توپ ارسالی مهدی‌پور از نقطه کرنر را با ضربه سر وارد دروازه ملوان کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.


دقیقه 67

مسعود زائر کاظمین با یک کنترل خوب در محوطه جریمه استقلال صاحب موقعیت خوبی برای ضربه زنی شد اما شوت او از کنار دروازه حسینی به بیرون رفت.


دقیقه 72

روی کار تیمی ملوان و غافلگیری دفاع استقلال، بازگیر در محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شد و با عبور از حسینی دروازه خالی را پیش رو داشت اما ضربه بی دقت او توپ را به بیرون فرستاد.


دقیقه 79

ارسال دقیق یامگا در مرکز محوطه جریمه ملوان به قائدی رسید تا این بازیکن یک ضربه دقیقه، گل دوم استقلال را به ثمر برساند.


دقیقه 3+90

ارسال خطرناک میلاد جهانی را حسینی از روی خط دروازه استقلال برگشت داد.


دقیقه 8+90
فرار خوب مهدی قائدی و نفوذ او در محوطه جریمه ملوان با خطای سعید کریمی همراه شد تا استقلال صاحب یک ضربه پنالتی شود. ضربه پنالتی را مهدی پور بر خلاف جهت دروازه‌بان ملوان زد تا بازی 3 بر یک شود.

انتهای پیام/

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: