پایگاه خبری خانه فوتبال:

باشگاه پرسپولیس در صورتی که بخواهد کاوه رضایی را در اختیار بگیرد قصد ندارد رقم بالایی را هزینه کند.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، از آنجایی که باشگاه استقلال نتوانست قرارداد ارسلان مطهری مهاجم خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ فسخ کند، به همین دلیل آبی‌ها نتوانستند نام کاوه رضایی مهاجم مدنظر خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به لیست اضافه کنند. این موضوع باعث به وجود آمدن شایعات زیادی در خصوص آینده ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاوه رضایی شود.
از صبح امروز شایعه حضور کاوه رضایی در پرسپولیس به گوش می‌رسد. رضایی که رابطه بسیار نزدیکی با یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس دارد پیش از این در لیست این مربی قرار داشت، اما رضایی راضی به سرخ‌پوش شدن نشد و به همین دلیل به پیشنهاد استقلال پاسخ مثبت داد.

حالا و با اتفاقی که برای کاوه رضایی رخ داده نام این بازیکن برای پیوستن به پرسپولیس باز هم مطرح شده، اما این در حالی است که او فعلا در لیست این باشگاه قرار ندارد. از طرف دیگر باشگاه پرسپولیس با فقر مهاجم روبروست که همین مسئله گمانه‌زنی‌ها برای حضور این بازیکن در جمع شاگردان یحیی گل محمدی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بیشتر کرده و باید منتظر روزهای آینده بود تا مشخص شود این شایعه رنگ واقعیت به خود خواهد گرفت.

از طرف دیگر مبلغ قرارداد کاوه رضایی با استقلال مبلغ چشمگیری است و مدیران پرسپولیس تصمیم دارند در صورتی که‌ حضور کاوه رضایی در پرسپولیس جدی شود، نهایتا سقف قرارداد را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به او بپردازند. این در حالی است که گفته می‌شود رقم این مهاجم با استقلال کمی کمتر از دو برابر سقف پرسپولیسی‌هاست! با این همه به نظر می‌رسد یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در صورت فراهم شدن همه شرایط بی‌میل نیست تا شاگرد سابق خودش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دوباره در ‌تیم خود داشته باشد. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: