پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی مقابل هوادار برای ما مهم است و 3 امتیاز را می‌خواهیم.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با هوادار اظهار داشت: ما در هفته پنجم لیگ قرار داریم و بازی خیلی مهمی در پیش داریم. این امتیازات به ما کمک می‌کند و هدف اصلی ما کسب 3 امتیاز است. هوادار تیم سخت کوش و فنی است و بازیکنان جوانی در اختیار دارد.

*شرایط زمین در دستگردی خوب نیست

وی ادامه داد: ما بازی راحتی نداریم. شرایط زمین چمن خوب نیست و کار تاکتیکی آنجا بد انجام می‌شود، اما بازی باید روی هوا و فیزیکی انجام شود. امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشیم، اما ما تیمی هستیم که روی زمین بازی می‌کنیم. شرایط زمین دستگردی خوب نیست؛ چراکه سه تیم آنجا بازی می‌کنند و چند تیم هم تمرین می‌کنند که همین مسئله باعث می‌شود شرایط زمین خوب نباشد. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

*هیچ برنامه ای برای افزایش امکانات و شرایط بهتر وجود ندارد

گل محمدی افزود: متاسفانه به جای اضافه کردن امکانات، شرایط به گونه‌ای است که هر سال از نظر امکانات پس‌رفت می‌کنیم. شهری که فرودگاه ندارد استادیوم دارد، یا شهری که استادیوم دارد هتل ندارد! من از مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ می‌خواهم به این مسائل توجه کرده و نظارت بیشتری داشته باشند. این مسائل برای لیگ ایران خوب نیست، چون ما از نظر امکانات ضعیف و فقیر هستیم. هیچ برنامه‌ای هم برای ایجاد شرایط بهتر وجود ندارد. زمین چمن ورزشگاه آزادی هم شرایط خوبی ندارد؛ چراکه آنجا پرسپولیس، استقلال و تیم ملی بازی می‌کنند. ما اگر دنبال کیفیت و لذت فوتبال هستیم باید شرایطی را هم فراهم کنیم.

*شرایط بازی فردا سخت و غیرقابل پیش بینی است

من گلایه خودم را مطرح کردم تا شاید کسی به خودش بیاید. امیدوارم بازی فردا برای ما همراه با 3 امتیاز باشد. ما شرایط خوبی داریم، ولی بازی فردا سخت است. شرایط بازی غیرقابل پیش‌بینی است اما امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشیم.

*حداقل هزینه 3 تیم از پرسپولیس بالاتر است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه یکی از باشگاه‌ها به مبلغ قرارداد دو مهاجم خارجی پرسپولیس معترض شده، افزود: من شخصا دوستدارم فوتبالی حرف بزنم اما این صحبت‌ها واقعیت ندارد. من حداقل سه تیم را می‌شناسم که هزینه آنها بالاتر از ماست و از بقیه تیم‌ها بی‌خبرم. مشخصا ما بر اساس نیازهایمان یارگیری و هزینه کردیم، اما ذهن خودم را درگیر این مسائل نمی‌کنم. باشگاه باید به این مسائل ورود کند.

*دیاباته به بازی فردا مقابل هوادار نمی رسد

گل محمدی درباره اضافه شدن شیخ دیاباته و اینکه آیا او دیر اضافه نشده، افزود: او به بازی فردا نمی‌رسد؛ چراکه شرایط جسمانی‌اش به شکلی نیست که آماده بازی باشد و چند هفته‌ای کار دارد، اما اگر دو ماه پیش به ما اضافه می‌شد بهتر بود. با این همه از تلاش باشگاه تشکر می‌کنم که همکاری خوبی انجام داده است. من از نقل و انتقالات باشگاه راضی هستم؛ چراکه خوب یارگیری کردیم و بازیکنانی به ما اضافه شدند که عاشق پرسپولیس هستند. آنها از پیشنهادات بهتری گذشتند و با جان و دل زحمت می‌کشند. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: