پایگاه خبری خانه فوتبال:

فدراسیون فوتبال از فردی که به طور گسترده اقدام به توهین‌ به فوتبالیست ها و خانواده‌هایشان کرده بود، شکایت کرد.
به گزارش "ورزش سه"، این تصمیم پس از اعتراض عمومی اهالی فوتبال به آخرین صحبت‌های حسن عباسی اتخاذ شده و شکایتی رسمی علیه وی تسلیم مقامات قضایی شده است.
امیر مهدی علوی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال در این‌باره به تسنیم گفته است: « با توجه به تداوم انتساب مطالب غیر واقعی از سوی حسن عباسی به چهر‌ه‌های فوتبالی، بخش حقوقی فدراسیون فوتبال از وی به مراجع قضایی شکایت کرد.» 

این اولین واکنش حقوقی فدراسیون مهدی تاج به اتفاقات و مسائلی است که در حواشی حوزه فوتبال رخ داده و آثار مستقیما متوجه این رشته ورزشی شده است.

آخرین صحبت‌های حسن عباسی که یک سخنران و فردی شناخته شده در فضای سیاسی است به صورت زنده پوشش تلویزیونی داشت و او که چندین بار فوتبالیست‌ها متهم به اتزاق از بودجه عمومی و عدم همراهی با مردم کرده بود، اینبار بحث خانواده‌های ایشان را هم به میان کشید که این مسئله با واکنش تند بسیاری از فوتبالیست‌ها و مربیان مواجه شد که پر سر و صداترین آنها مصاحبه سروش رفیعی در پایان بازی پرسپولیس و تراکتور بود. همچنین یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس در صحبت‌هایی تند خطاب به عباسی کلماتی را به کار برد که کمتر از وی به‌خاطر داریم.

عباسی مدیر اندیشکده یقین است و یک چهره جنجالی در عرصه سیاسی به شمار می‌آید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: