پایگاه خبری خانه فوتبال:

جلسه معارفه علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل جدید باشگاه استقلال برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری فارس، جلسه معارفه علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال با حضور اسماعیل احمدی مدیرکل حوزه ریاست وزارت ورزش، حسین شهابی رئیس حراست وزارت ورزش،  امین نوروزی معاون ورزشی سابق باشگاه استقلال، محمد حسین حمیسی رئیس حراست فدراسیون فوتبال و برخی از مدیران باشگاه استقلال در ساختمان این باشگاه برگزار شد.

j0AriMeQvgZ5

در ابتدای این جلسه اسماعیل احمدی مدیرکل حوزه ریاست وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: مستحضر هستید که ما یک سال در خدمت جناب آقای آجورلو بودیم. ایشان تلاش‌های زیادی انجام دادند و ما شاهد تلاش‌های ایشان بودیم. از ایشان تشکر می‌کنیم. ایشان از بچه‌های انقلابی و مخلص هستند. به هرحال تغییرات همیشه وجود دارد و ان‌شاءالله که بتوان پرچم امدادی را به نفر بعدی داد. ان‌شاءالله از آقای آجورلو در وزارت ورزش دعوت به عمل خواهد آمد و تقدیر از ایشان می‌شود. بررسی‌های مختلفی صورت رفت و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که آقای فتح‌الله‌زاده بهترین گزینه هستند. یعنی از هر مسیری که رفتیم به این نقطه رسیدیم. با اعلام انتخاب ایشان، دیدیم که استقبال زیادی از این موضوع شد. استقلال تیم خوبی است و ان‌شاءالله با مدیریت آقای فتح‌الله‌زاده این روند خوب، بهتر هم می‌شود. مردم روی این باشگاه سرمایه گذاری کرده‌اند و وزارت ورزش اولویتش حفظ اعتماد مردم است تا سرمایه مردم حفظ شود. ان‌شاءالله روند واگذاری ادامه دار خواهد بود. می‌دانیم کار سختی آقای فتح‌الله‌زاده در پیش دارند و ان‌شاءالله که در این امر موفق باشند. ما هم با تمام قوا در کنار استقلال و پرسپولیس هستیم. ان‌شاءالله هر دو تیم به موفقیت برسند. 

در ادامه امین نوروزی در این مراسم اظهار کرد: آقای آجورلو و همکارانشان زحمات زیادی کشیدند و خیلی خوب هم کار کردند. خواستم از شما عزیزان تشکر کنم. یک زمانی شرایط طوری می‌شود که کار به افراد دیگری تحویل داده می‌شود و خوشحالم کار به کسی داده شد که دلسوز این باشگاه است و از جنس این باشگاه است. قبلا هم دکتر فتح‌الله‌زاده سابقه خوبی داشته‌اند و ان‌شاءالله این روند را ادامه دهند و بتوانند به قله برتر آسیا برسانند. واقعا دوست داشتم از آقای آجورلو و معاونینشان تشکر کنم. خوشبختانه سکان کشتی استقلال امروز در دست کسی است که از جنس استقلال است.

2KPQfAfm1LMw

در پایان هم فتح‌الله‌زاده دقایقی کوتاه به صحبت پرداخت و گفت: این فوتبال مثل یک مسابقه دوومیدانی امدادی است. همه ما می‌آییم و می‌رویم. از مدیریت و تلاش آقای آجورلو تشکر می‌کنم. دوستان خیلی خوبی را ایشان جمع کرده‌اند. باید کار پارسال یعنی قهرمانی را تلاش کنیم تا تکرار شود. همه باید همدل به باشگاه و هواداران خدمت کنیم. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: