پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم پرسپولیس برنامه ویژه‌ای برای آماده‌سازی تیمش در دوران تعطیلی لیگ برتر دارد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس امروز در جلسه هیأت مدیره این باشگاه حضور پیدا کرد و با اعضای هیأت مدیره پرسپولیس در خصوص وضعیت تیم فوتبال این باشگاه به صحبت پرداخت.
از آنجایی که لیگ برتر برای مسابقات جام جهانی قطر تعطیل خواهد شد به همین دلیل سرمربی پرسپولیس برنامه ویژه‌ای برای آماده‌سازی تیمش در نظر گرفته تا پرسپولیس در دوران تعطیلی لیگ از شرایط بازی عقب نیفتد. 

سرمربی پرسپولیس قصد دارد تمرینات تیمش را بعد از بازی مقابل مس کرمان یک هفته تعطیل کند تا بازیکنان به استراحت پرداخته و ریکاوری کنند. 

در برنامه‌ای که سرمربی پرسپولیس در حال تهیه آن است حدود پنج بازی تدارکاتی در نظر گرفته شده تا سرخ‌پوشان با انجام این بازی‌ها شرایط خوب خود را حفظ کنند. هنوز رقبای پرسپولیس برای بازی‌های تدارکاتی مشخص نیست اما قطعاً سرخ‌پوشان چهار الی پنج بازی دوستانه برگزار خواهند کرد.

دیگر موضوعی که گل‌محمدی مشغول برنامه‌ریزی برای آن است بحث برگزاری اردوی آماده‌سازی است. سرمربی پرسپولیس در نظر دارد که تیمش به یک اردوی آماده‌سازی برود اما هنوز داخلی یا خارجی بودن این اردو مشخص نشده و سرمربی پرسپولیس قرار است در این باره برنامه خود را تهیه کرده و در اختیار باشگاه قرار دهد تا برنامه‌ریزی‌ها برای برگزاری این اردو صورت پذیرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: