پایگاه خبری خانه فوتبال:

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) از رئیس فدراسیون ایران تشکر کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، جانی اینفانتینو رئیس فیفا از حمایت مهدی تاج رئیس فدراسیون ایران در انتخابات آینده ریاست تقدیر و تشکر کرد.
سایت رسمی فدراسیون در این زمینه خبر داد: در نامه ارسالی جیانی اینفانتینو خطاب به رئیس فدراسیون فوتبال آمده است: مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران
موضوع: پیشنهاد و حمایت از نامزدی من برای ریاست فیفا
رئیس عزیز، دوست عزیز در فاصله کمی بیشتر از یک ماه تا شروع جام جهانی فوتبال 2022 قطر، می خواهم از شما به خاطر نامه حمایت از نامزدی من برای ریاست فدراسیون فوتبال تشکر کنم.

من به شدت تحت تأثیر افکار و ملاحظات شما قرار گرفتم و مطمئن باشید که اعتماد و دلگرمی که به من نشان دادید در خاطرم خواهد ماند.

با توجه به انتخابات برنامه ریزی شده برای 16 مارچ 2023، در هفتاد و سومین کنگره فیفا در کیگالی، رواندا، پیام شما به من انگیزه می دهد تا به ماموریت خود در راس فیفا ادامه دهم.

ماموریتی که شامل ترویج فوتبال و جهانی کردن آن، انطباق فیفا با دنیای در حال تکامل، شتاب دادن به توسعه فوتبال زنان و استفاده از قدرت فناوری به نفع ورزش عزیزمان است.

ما به واسطه تیم های خود، همیشه برای بحث، مشاوره و ارائه پروژه های جدید به شما در دسترس هستیم که مطمئنا به پیشرفت بیشتر فوتبال در کشور شما کمک خواهد کرد.

مایل هستم یک بار دیگر از اعتماد و نامه حمایتی شما تشکر کنم. برای شما، برای چالش های پیش رو آرزوی موفقیت دارم و مشتاقانه منتظر دیدار دوباره شما هستم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: