پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی سابق استقلال به جدایی اش الغرافه قطر واکنش نشان داد.
به گزارش خبرگزاری فارس، آندره آ استراماچونی سرمربی اسبق استقلال بعد یک سال و نیم حضور در لیگ ستارگان قطر از الغرافه به صورت توافقی جدا شد.
استراماچونی در مصاحبه با شبکه «رای اسپورت» ایتالیا در زمینه نتیجه گیری با الغرافه تا ایام فیفا در این فصل، گفت: خیلی خوب، ما فقط 4 امتیاز با صدر فاصله داریم؛ برای ما این نتیجه بسیار مهم است چون فصل گذشته را با فاصله زیاد با رتبه اول السد به پایان رساندیم.
وی ادامه داد: در روزهای اخیر اعلام شد که قطر میزبان جام ملت های آسیا در سال 2023 نیز خواهد بود و به همین دلیل لیگ ستارگان با یک توقف اجباری دیگر مواجه خواهد شد.
سرمربی سابق استقلال در واکنش به سوال خبرنگار ایتالیا که آیا این توقف های زیاد لیگ باعث جدایی ات از الغرافه شد، گفت: این جنبه ای است که به شدت بر تصمیم بازگشت به ایتالیا بلافاصله پس از جام جهانی تأثیر می گذارد.

استراماچونی درباره تجربه اش در قطر، گفت: تجربه ای عالی بود. صعود به لیگ قهرمانان آسیا با الغرافه و بازی در فینال جام امیر تجربه خوبی بود. بسیار خوشحالم و از رئیس باشگاه، بازیکنان، کادرفنی و مدیریت الغرافه تشکر می کنم که به من فرصت دادند.

استراماچونی در واکنش به سوال آیا خاطره ای ماندگار از قطر دارید، گفت: دخترم لیزا اینجا به دنیا آمد، این مکان همیشه در قلب من خواهد بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: