پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرپرست تیم فوتبال گل گهر سیرجان نسبت به یک شایعه واکنش نشان داد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، با نزدیک شدن به زمان نقل و انتقالات نیم‌فصل، بازار شایعات و اخبار نقل و انتقالاتی نیز در حال شکل گیری است و رفته رفته تیم‌های جدیدی برای بازیکنان مختلف معرفی می‌شود.
در این بین و با اینکه هنوز فاصله زیادی تا اتمام نیم فصل اول باقی مانده، هافبک ازبک استقلال که از ابتدای فصل هم اخباری پیرامون جدایی او از جمع شاگردان ساپینتو مطرح بود، دوباره تبدیل به هدفی جذاب برای اخبار نقل و انتقالاتی شده است به طوریکه امروز اخباری مبنی بر توجه قلعه‌نویی به عزیزبک آمانوف و حضور او در تیم گل گهر منتشر شد.

حیدر افسری سرپرست تیم فوتبال گل‌گهر در این خصوص به خبرنگار ورزشی فارس، گفت: چنین اخباری اصلا صحت ندارد و در حالیکه بازیکنان ما مشغول استراحت و ریکاوری روحی هستند، با طرح این شایعات قصد بر هم زدن آرامش اعضای تیم ما را دارند. باشگاه گل گهر هیچ برنامه‌ای برای جذب بازیکنی از استقلال ندارد. ضمن اینکه سرمربی تیم نیز هنوز لیستی برای ورودی‌ها و خروجی‌ها ارائه نکرده است.

وی افزود: فعلا از تعطیلات لذت می‌بریم و با شروع دور جدید تمرینات نیز قطعا تمرکز تیم فقط روی بازی‌های باقی مانده نیم فصل اول و ارتقای رتبه در جدول رده بندی است. الان تیم خوبی داریم که نتایج خوبی گرفته و جایگاه خوبی هم به دست آورده است. اصلا دوست نداریم با طرح این شایعات تمرکز بازیکنان به هم بخورد.

افسری گفت: قطعا امسال به دنبال کسب سهمیه آسیایی و حتی قهرمانی لیگ هستیم. کما اینکه سال گذشته هم همین شرایط را داشتیم اما آن اتفاقات و کسر امتیاز تیم ما را از مسیر خودش دور کرد. هرچند که بعد از کسر امتیاز هم جنگیدیم و در پایان فصل تیم چهارم جدول شدیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: