پایگاه خبری خانه فوتبال:

مدافع ملی‌پوش تیم سپاهان گفت: آرزوی هر بازیکنی حضور در تیم ملی فوتبال است.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، امید نورافکن در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت:‌ اردوی خیلی سختی را از لحاظ تمرینی پشت سر گذاشتیم. پنج‌شنبه هم یک بازی دوستانه با نیکاراگوئه داریم امیدوارم بتوانیم برنده باشیم و نکات تاکتیکی که سرمربی گفته را انجام بدهیم.
وی در مورد اینکه در پستی بازی می‌کند که رقیبان  جدی دارد و چقدر امیدوار است که حقش را در تیم ملی بگیرد،‌گفت: تمام تلاشم را می‌کنم که بهترین عملکرد را برای تیم ملی داشته باشم. آرزوی هر بازیکنی است که بتواند برای تیم ملی کشورش بازی کند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم و تمام تلاشم را می‌کنم.

نورافکن در مورد کار کردن با کارلوس کی‌روش و اینکه قبلا گفته بود سرمربی تیم ملی  تنها دو الی سه ساعت در شبانه‌روز می‌خوابد؛ اظهار داشت: در مصاحبه قبلی‌ام هم گفتم آن انرژی که برای کارش می‌گذارد و شخصیت و کاریزمایی که دارد همه ما بازیکنان وقتی می‌بینیم از او انرژی می‌گیریم. خیلی خوشحالم که دوباره با او کار می‌کنم.

نورافکن در مورد اینکه چقدر از صعود به گروه امیدوار است گفت:‌کارمان خیلی سخت است تیم‌های خوبی در گروه‌مان حضور دارند تمام بازیکنانی که در این سه تیم هستند در سطح اول بازی می‌کنند و این کارمان را سخت می‌کند، کار نشدنی نیست اما باید واقعیت‌ها را قبول کنیم که کارمان خیلی سخت است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: