پایگاه خبری خانه فوتبال:

رئیس فدراسیون فوتبال و کاپیتان اسبق تیم ملی امروزدر جمع شاگردان کارلوس کی‌روش حاضر شدند.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تمرین نوبت صبح تیم ملی فوتبال کشورمان از ساعت 11 امروز در زمین شماره دو مرکز ملی فوتبال آغاز شد.
* آندرانیک تیموریان، کاپیتان اسبق تیم ملی، میهمان ویژه این تمرین بود‌ و او پس از حضور در محل تمرین ملی‌پوشان با شجاع خلیل‌زاده، علیرضا بیرانوند و محمدحسین کنعانی‌زادگان و امید ابراهیمی خوش و بش بسیار گرمی داشت و البته پس از ورود کارلوس کی‌روش، دقایقی با سرمربی تیم ملی صحبت و با وی نیز خوش و بش کرد.
* کی‌روش مانند تمرین روز گذشته که از خسرو حیدری و مهدی رحمتی درخواست کرد با ملی‌پوشان عکس یادگاری بگیرد، امروز نیز از تیموریان نیز این درخواست را کرد و او نیز با ملی‌پوشان عکس تیمی گرفت.

* مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در تمرین امروز تیم ملی حاضر شد و البته زمانی که او به این محل آمد، ملی‌پوشان تمرین خود را آغاز کرده بودند.

* بازیکنان پس از صحبت‌های کارلوس کی‌روش تمرینات خود را آغاز کردند،‌ البته محمدرضا اخباری، پیام نیازمند،‌علیرضا بیرانوند و سید حسین حسینی، زیرنظر الکساندر لوپز، مربی دروازه‌‌بانان تیم ملی مرینات اختصاصی انجام دادند.

* امید نورافکن و سید حسین حسینی دو بازیکنی بودند که پیش از شروع تمرین امروز با رسانه‌ها گفتگو کردند.

* کارلوس کی‌روش و مهدی تاج دقایقی گفتگوی اختصاصی با هم داشتند.

* مربی دروازه‌بانان تیم ملی در تمرین امروز از دستگاه ریباندر برای تمرین دادن شاگردانش استفاده کرد.

* بازیکنان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پس از انجام تمرینات بدنی و پاسکاری با استفاده از دروازه‌های کوچک تمرین ضربه‌زنی به سمت دروازه انجام دادند.

* در جریان این تمرین، سامان فلاح دچار مصدومیت شد و به همین دلیل نتوانست ادامه تمرین را انجام بدهد. او در ادامه روی یک نیمکت نشست و روی زانوی راست خود یخ گذاشت.

* کی‌روش در ادامه حدود پنج دقیقه با مربی دروازه‌بان های تیمش صحبت کرد

* پس از حدود ۵۰ دقیقه از شروع تمرین، با نظر کی‌روش خبرنگاران زمین را ترک کردند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: