پایگاه خبری خانه فوتبال:

ستاره ولزی فوتبال به تشریح شرایط خودش در آستانه مسابقات جام جهانی پرداخت.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، فوق ستاره تیم ملی ولز که یکی از رقبای ایران در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ است، نقش تعیین کننده‌ای در فینال MLS (لیگ برتر فوتبال کشور آمریکا) داشت اما معتقد است یک مشکل کوچک از زمان پیوستن به تیم LAFC (لس آنجلس) باعث عقب ماندن او شده است.بیل در آخرین بازی تیم لس‌آنجلس، گل تساوی تیمش مقابل فیلادلفیا یونیون در فینال را در آخرین دقیقه بازی به ثمر رساند و کمک کرد تا در ضربات پنالتی به پیروزی و جام برسند.

بازیکن ۳۳ ساله ولزی می‌گوید: در حاضر حاضر آمادگی صددرصد را ندارم. هنوز در حال بازگشت هستم و مانند اکثر مردم مشکلات کوچکی دارم. به دلیل این مشکل کوچک در 4-3 گذشته زیاد تمرین نکردم اما توانستم تا جایی که می‌توانم خودم را نشان بدهم وخوشحالم با گلی که زدم به تیمم کمک کردم. این یک انتقال سخت بود چون بدون پیش‌ فصل آمدم اما تلاش کردم جبران کنم. من با خانواده‌ام نقل مکان کردم. سعی کردم تا جایی که می‌توانم آمادگی خود را حفظ و به تیم چه درون زمین و چه بیرون از آن، کمک کنم. وقتی چنین لحظاتی دارید ارزشش را دارد.

ستاره پیشین رئال مادرید درخصوص آمادگی‌اش برای حضور جام جهانی ۲۰۲۲، عنوان کرد: هر چه زمان می‌گذرد احساس بهتری دارم. هرچند مشکلاتی برایم به وجود آمد.  چند هفته قبل ضربه خفیفی داشتم که به خاطر‌ آن ۱۰ روز بیرون بودم. از نظر ذهنی، راهیابی به جام جهانی سخت بود. بازیکنان زیادی جام جهانی را از دست دادند. بنابراین از نظر ذهنی کار سخت است و مطمئنم این مشکل برای تمام بازیکنان زیادی که در جام جهانی هستند، وجود دارد. مطمئنا همیشه به این فکر می‌کنم که مطمئن شوم می‌توانم به آمادگی بدنی صددرصدی برسم.

تیم ولز در اولین دیدار خود در جام جهانی قطر، روز دوشنبه ۳۰ آبان به مصاف آمریکا خواهد رفت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: