پایگاه خبری خانه فوتبال:

پس از اینکه اولین قسمت از مصاحبه جنجالی رونالدو با پیرس مورگان منتشر شد، ستاره پرتغالی به صراحت درباره رقابت و رابطه‌اش با مسی صحبت می‌کند و به تمجیدی ویژه از او می پردازد.
به گزارش ورزش سه، بدون شک مسی و رونالدو دو بازیکن برتر در طول تاریخ فوتبال هستند که در یک نسل به صورت مشترک فعالیت می کردند.
با وجود اینکه مصاحبه های رونالدو اخیرا با نگاهی منتقدانه در تمام رسانه های دنیا پوشش داده می شود، اما در بخشی از آن راجع به رقیب و همتای آرژانتینی خود صحبت می کند و به صراحت از لئو مسی تعریف و تمجید می کند.

رونالدو در گفتگو با پیرس مورگان گفت : 

" لئو شگفت انگیز است. او بازیکنی جادویی و فوق العاده است.

به عنوان یک انسان، ما 16 سال است که در صحنه فوتبال حضور داریم.

تصور کنید! 16 سال رقابتمان را با یکدیگر به اشتراک گذاشتیم بنابراین من رابطه خوبی با او دارم."

رونالدو اضافه کرد : 

" البته فکر میکنم که من با لئو دوست نیستم. منظورم این است که دوست شما فردی است که در خانه شما رفت و آمد دارد و گاهی هم تلفنی صحبت می کند و درواقع مثل یک هم تیمی برای شما است.

او فردی است که من واقعا به روش صحبت کردنش در مورد خودم احترام می گذارم. حتی همسر لئو با همسرِ من نیز همیشه به یکدیگر احترام می گذارند.

آنها اهل آرژانتین هستند و همسر من جورجینا نیز متعلق به آرژانتین است.

پس همه چیز خوب است.

در نهایت چه چیزی می توانم راجع به مسی بگویم؟

یک انسانِ خوب که برای فوتبال همه کار می کند.

این دو فوق ستاره دنیای فوتبال در مجموع 12 توپ طلا کسب کرده اند که سهم مسی 7 توپ و سهم رونالدو 5 توپ طلا بوده است.

روزشمار برای آغاز جام جهانی کم کم به انتهای خود می رسد و جام جهانی 2022 قطر، آخرین حضور این دو غولِ دنیای فوتبال خواهد بود.

به همین علت این جام حساسیت های خاص خودش را دارد و بسیاری از هواداران دنیای فوتبال، مایل هستند که جام طلایی رنگ را در دستان یکی از این دو اسطوره بزرگ فوتبال ببینند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: