پایگاه خبری خانه فوتبال:

یک تماس تلفنی باعث شد تا بازیکنان پرسپولیس تمرین امروز را تحریم کنند.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در پی بدقولی‌های صورت گرفته از سوی رضا درویش مدیرعامل این باشگاه امروز حاضر به تمرین نشدند تا حاشیه جدیدی برای این تیم به راه بیفتد.

بازیکنان پرسپولیس البته امروز قصدی برای اعتصاب و تمرین نکردن نداشتند اما یک تماس تلفنی باعث ناراحتی آنها شد تا تمرین امروز را تحریم کنند. گویا بازیکنان پرسپولیس انتظار داشتند که رضا درویش در تمرین حاضر شده و به گلایه‌های آنها گوش دهد اما درویش در تماس تلفنی که امروز با یکی از مربیان برقرار کرده بازیکنان را تهدید کرده که اگر تمرین نکنند، آنها را جریمه می‌کند! درویش حتی خطاب به بازیکنان گفته که آنها طلبی از باشگاه ندارند و در صورت ادامه این روند آنها را حتما جریمه خواهد کرد.

این صحبت‌های مدیرعامل باشگاه باعث ناراحتی بیشتر بازیکنان شد تا در نهایت دست به اعتصاب و تحریم تمرین بزنند. این اتفاقات باعث شد تا بازیکنان تصمیم بگیرند تا زمانی که صحبت‌های آنها توسط مدیرعامل شنیده نشود تمرین نکنند و با این حساب باید دید رضا درویش چه زمانی پای صحبت بازیکنان معترض می‌نشیند.

بازیکنان امروز درخواست داشتند تا درویش در محل تمرین حضور پیدا کند اما نه تنها این اتفاق رخ نداد بلکه تمرین تعطیل شد و باید دید روند تعطیلی تمرینات تا چه زمانی ادامه پیدا خواهد کرد. بازیکنان به باشگاه پیغام داده‌اند که یا مطالبات آنها را بپردازد یا مدیرعامل پرسپولیس در محل تمرین این تیم حضور پیدا کند؛ هر چند که به نظر می‌رسد رضا درویش راه حل دوم را فعلا انتخاب خواهد کرد!

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: