پایگاه خبری خانه فوتبال:

جانی اینفانتینو بار دیگر تاکید کرد که جام جهانی 2022 قطر بهترین جام جهانی تاریخ فوتبال است.
به گزارش "ورزش سه"، جام جهانی 2022 به پایان خود نزدیک می شود و پس از اتمام دور گروهی و یک هشتم نهایی، از روز جمعه بازی‌های یک چهارم نهایی شروع خواهند شد. تا پایان جام تنها هشت بازی دیگر باقیمانده و باید دید چه تیمی در نهایت قهرمان می شود.

جانی اینفانتینو، رئیس فیفا، که قبل از شروع جام جهانی پیش بینی کرده بود این بهترین جام جهانی تاریخ خواهد شد، ادعای خود را تکرار کرد:«همه بازی ها را تا به اینجا تماشا کرده ام و به شکل ساده و واضح باید بگویم که این بهترین جام جهانی تاریخ است. بهترین بازی های دور گروهی تاریخ را تماشا کردیم و تا بازی سوم، سرنوشت صعود تیم ها در بسیاری از گروه ها نامشخص بود. بازی ها با بالاترین کیفیت و در بزرگترین ورزشگاه ها برگزار می شود و متوسط 51 هزار نفر تماشاگر برای هر بازی به ثبت رسیده است.»

اینفانتینو ادامه داد:«بیش از دو میلیارد نفر در سراسر دنیا بازی ها را تماشا کرده اند و 2.5 میلیون هوادار نیز در قطر حضور دارند. برای اولین بار همه قاره ها در یک هشتم نهایی نماینده داشتند. امسال فاصله تیم ها بسیار کم شده و دیگر تیم ضعیف در جام جهانی نداریم. مطمئنم تا پایان رقابت ها مجموع بینندگان بازی ها از پنج میلیارد نفر عبور خواهند کرد. این نشان می دهد که فوتبال یک ورزش جهانی است.»


 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: