پایگاه خبری خانه فوتبال:

تیم فوتبال استقلال در دیداری دوستانه به پیروزی پرگلی دست پیدا کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال در ادامه برنامه‌های آماده سازی ساپینتو، ظهر امروز به مصاف ملوان بندر انزلی رفت که قضاوت آن بر عهده سیدمهدی سیدعلی بود.
شاگردان ساپینتو در نیمه اول این دیدار که 50 دقیقه‌ای بود، موفق شدند با نتیجه یک بر صفر حریف را شکست بدهند.
در دقیقه 45 و پس از ضربه سر آرش رضاوند، سعید کریمی بازیکن ملوان توپ را از روی خط دروازه با دست بیرون کشید تا داور یک پنالتی به سود استقلال اعلام کند که این ضربه را محمد محبی وارد دروازه ملوان کرد.
به دلیل خطای هند بازیکن ملوان، کریمی از بازی اخراج شد اما با توجه به توافق مربیان، یک بازیکن دیگر به جای او وارد زمین شد.

در نیمه دوم نیز بازیکنان استقلال 4 بار دیگر دروازه حریف را باز کردند تا این دیدار با نتیجه 5 بر صفر به سود آبی‌های تهران به پایان برسد.

در این نیمه تیم استقلال ابتدا روی ارسال مهری و ضربه سر محبی به گل دوم رسید. در ادامه روی پاس محبی، مهدی قائدی موفق شد در مصاف تک به تک گل سوم را به ثمر برساند.

در اواسط نیمه دوم امیرعلی صادقی در مصافی تک به تک با دروازه‌بان ملوان اقدام به شوت زنی کرد که او توپ را دفع کرد اما عزیزبک آمانوف روی ریباند موفق شد دروازه ملوان را برای بار چهارم باز کند.

با این‌حال این پایان کار نبود و اواخر نیمه دوم روی پاس امیرعلی صادقی، ارسلان مطهری موفق شد گل پنجم را برای استقلال به ثمر برساند.

در این دیدار ریکاردو ساپینتو در طول بازی از بازیکنان خود به طور متناوب استفاده کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: