پایگاه خبری خانه فوتبال:

بعد از خداحافظی سیدجلال حسینی از فوتبال، امید عالیشاه کاپیتان اول پرسپولیس و کمال کامیابی نیا هم به عنوان کاپیتان دوم این تیم در این فصل انتخاب شدند. در نبود این دو بازیکن باتجربه هم وحید امیری و علیرضا بیرانوند کاپیتان‌های بعدی پرسپولیس خواهند بود. هرچند از نظر سابقه عالیشاه، کامیابی نیا و امیری سابقه بیشتری نسبت به بیرانوند در پرسپولیس دارند و ۳ کاپیتان اول این تیم به حساب می‌آیند، ولی قدرت رهبری بیرانوند را چه درون زمین و چه خارج زمین ندارند.

علیرضا را به جرات می‌توان کاپیتان مخفی این فصل پرسپولیس نامید. بیرانوند که گلر اول پرسپولیس و تیم ملی محسوب می‌شود، در بازی‌های پرسپولیس بارها به همبازیانش تذکر می‌دهد. قبل از بازی حلقه اتحاد تشکیل می‌دهد و به سایر بازیکنان روحیه می‌دهد. در طول بازی بارها به همه بازیکنان تذکر می‌دهد تا وظایف تاکتیکی خود را به بهترین نحو انجام دهند.

علیرضا در رختکن پرسپولیس هم مثل یک کاپیتان عمل می‌کند و یحیی گل محمدی هم این اجازه را به علیرضا می‌دهد تا او برای سایر بازیکنان صحبت کند. کاپیتان مخفی پرسپولیسی‌ها این فصل به لحاظ فنی هم ستاره تیمش بوده و با ثبت ۹ کلین شیت بهترین گلر لیگ برتر محسوب می‌شود.

منبع: خبر ورزشی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: