پایگاه خبری خانه فوتبال:

شایعه جدایی مدافع پرسپولیس در حالی مطرح شده که این بازیکن طبق قراردادش نمی‌تواند تا پایان فصل از این تیم جدا شود.

پورعلی گنجی تا پایان فصل نمی‌تواند از پرسپولیس جدا شود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ار روز گذشته بحث جدایی مرتضی پورعلی گنجی مدافع ملی‌پوش پرسپولیس مطرح شده و این بازیکن اعلام کرده که به دلیل برخی شرایط به دنبال جدایی از پرسپولیس است. این در حالی است که پورعلی گنجی که همراه با تیم ملی در جام جهانی قطر حضور داشت، با پیشنهادهایی روبه‌رو شده بود و به نظر می‌رسد مطرح کردن بحث جدایی از پرسپولیس بی‌ارتباط با این پیشنهادها نباشد.

پورعلی گنجی در مصاحبه‌ای که اخیرا انجام داده عنوان کرده که به دلیل شرایط کنونی و نبود تماشاگران انگیزه خودش را از دست داده و اگر بخواهد از پرسپولیس جدا شود به تیمی می‌رود که پرچم پرسپولیس را بالا ببرد. 

با این همه به نظر می‌رسد بحث جدایی پورعلی گنجی برای فصل جاری لیگ برتر منتفی خواهد بود چرا که این بازیکن با پرسپولیس قراردادی دو ساله دارد و بند فسخ گنجانده شده در این قرارداد برای فصل دوم فعال است. بر این اساس و در صورت پایبندی دو طرف به قرارداد امضا شده پورعلی گنجی قادر نیست در فصل قراردادش آن را فسخ کند اما اگر بخواهد قراردادش را با پرسپولیس فسخ کند برای فصل دوم می‌تواند این کار را انجام دهد.

موضوع دیگری که درباره قرارداد پورعلی گنجی وجود دارد این است که بند فسخ گنجانده شده در قرارداد این بازیکن گفته می‌شود بین 250 تا 300 هزار دلار است و در صورتی که پورعلی گنجی قصد جدایی از پرسپولیس داشته باشد باید این مبلغ را بپردازد. مسئله دیگر این است که قرارداد نوشته شده، پورعلی گنجی باید برای جدایی پیشنهاد خارجی داشته باشد و این پیشنهاد را از مدتی قبل به گوش مدیران باشگاه برساند. با این شرایط به نظر می‌رسد که جدایی مرتضی پورعلی گنجی در فصل جاری منتفی خواهد بود مگر اینکه اتفاق ویژه دیگری رخ دهد که آن قابل پیش‌بینی نیست!

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: