پایگاه خبری خانه فوتبال:

دیدار دو تیم گل گهر و پرسپولیس با برتری قرمزهای تهران به پایان رسید.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دو تیم گل گهر سیرجان و پرسپولیس در هفته چهاردهم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 2 بر صفر به سود شاگردان یحیی گل محمدی به پایان رسید.
گل گهر با قبول این شکست خانگی در امتیاز 24 باقی ماند تا تیم چهارم جدول باشد. پرسپولیس نیز با دشت سه امتیاز مهم 29 امتیازی شد تا با دو امتیاز اختلاف نسبت به استقلال، به تنهایی در صدر جدول بایستد.

داور: امیرسامان سلطانی

کمک‌ها: فرهاد مروجی-محمد عطایی

کارت زرد: رضا شکاری، شایان مصلح، امین قاسمی نژاد و علیرضا علیزاده از گل گهر / سینا اسدبیگی از پرسپولیس

کارت قرمز: -

گل‌ها: محمد عمری (50) و سینا اسدبیگی(79) برای پرسپولیس

ترکیب گل گهر

محسن فروزان، آرمین سهرابیان، مسیح زاهدی، مهدی تیکدری، شایان مصلح(46-علیرضا آرتا)، علیرضا علیزاده، نوید عاشوری(57-اریک باگناما)، امین پورعلی(57-محمد خدابنده‌لو)، مرتضی تبریزی(72-یونس شاکری)، کی روش استنلی و رضا شکاری(46-امین قاسمی نژاد)

سرمربی: امیر قلعه‌نویی

ترکیب پرسپولیس

علیرضا بیرانوند، دانیال اسماعیلی فر(40-وحدت هنانوف)، علی نعمتی، مرتضی پورعلی گنجی، مهدی ترابی(83-فرشاد فرجی)، میلاد سرلک، سینا اسدبیگی(83-کمال کامیابی نیا)، وحید امیری، سعید صادقی(3+90-حامد پاکدل)، گئورگی گولسیانی و محمد عمری(83-علیرضا خدادادی)

سرمربی: یحیی گل محمدی

لحظات حساس

دقیقه 8

ارسال بلند روی محوطه جریمه پرسپولیس با خطای نعمتی روی تبریزی همراه شد تا داور نقطه پنالتی را نشان داد. امین پورعلی پشت این توپ ایستاد اما ضربه او را بیرانوند مهار کرد تا دروازه قرمزها بسته بماند.

دقیقه 21

ضربه سر علی نعمتی در محوطه جریمه گل‌گهر، در ادامه با سرزنی گولسیانی همراه شد اما توپ مدافع پیش تاخته پرسپولیس به محسن فروزان خورد و راهی کرنر شد.

دقیقه 44

ارسال بلند ترابی به داخل محوطه جریمه گل گهر دروازه تیم میزبان را تهدید کرد اما توپ سرگردان توسط مدافعان این تیم به کرنر فرستاده شد.

دقیقه 45

شوت هنانوف از روی خط محوطه جریمه گل گهر با فاصله از بالای دروازه فروزان به بیرون رفت.

دقیقه 3+45

شوت هنانوف در داخل محوطه جریمه گل گهر پس از برخورد به صورت بازیکن این تیم برگشت داده شد.

دقیقه 50

شوت زمینی و دقیق محمد عمری از روی خط محوطه جریمه گل گهر با غفلت فروزان تبدیل به گل اول بازی شد.

دقیقه 79

ریباند کرنر پرسپولیس روی دروازه گل گهر در پشت محوطه جریمه این تیم به سینا اسدبیگی رسید تا او نیز بدون معطلی و با شوتی سنگین و مهارنشدنی، توپ را به سه کنج دروازه فروزان فرستاد تا با یک سوپر گل نتیجه را 2 بر صفر کند.

دقیقه 1+90

شوت خطرناک تیکدری در محوطه جریمه را بیرانوند به کرنر فرستاد و در ادامه توپ ارسالی از نقطه کرنر را نیز بیرانوند با مشت خود دفع کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: