پایگاه خبری خانه فوتبال:

رسانه انگلیسی درخواست کرد تا در مسابقات باشگاهی مثل جام جهانی 2022 قطر، وقت‌های اضافی بیشتری گرفته شود.
به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته در مهمترین بازی هفته لیگ برتر انگلیس، آرسنال به مصاف نیوکاسل رفت و این دیدار مهم با تساوی بدون گل به پایان رسید.
آرسنال پس از 5 بازی سرانجام امتیاز از دست داد و نیوکاسل نیز به عملکرد درخشان خود تداوم بخشید و توانست مقابل یک غول دیگر از انگلیس امتیاز کسب کند.
این دیدار مهم البته ایرادهایی نیز داشت که صدای رسانه‌های انگلیسی را درآورد. گزارش‌ها حاکی از این است که در بازی آرسنال و نیوکاسل در مجموع توپ در 43:17 ثانیه در جریان و گردش بوده است.

رسانه Sportbible نوشت: ما خواهان قانون جام جهانی 2022 قطر هستیم و می‌خواهیم وقت‌های اضافی بیشتری در بازی‌ها گرفته شود.

در جام جهانی 2022 قطر، فیفا تصمیم گرفت برای جلوگیری از هدر رفتن وقت، وقت‌های اضافی را بیشتر بگیرد و به همین خاطر شاهد بودیم که در جام جهانی در تمامی مسابقات 10 دقیقه وقت اضافه گرفته می‌شود. چیزی که در مسابقات قبلی اصلا دیده نمی‌شد.

تیم ملی فوتبال کشورمان 3 گل از گل‌های خود در جام جهانی 2022 قطر را توانست در وقت‌های اضافی به ثمر رساند و گل‌های دیگر هنگام تاریخ فوتبال را به نام خود ثبت کند.

باید دید آیا اتحادیه فوتبال انگلیس و یوفا تصمیم می‌گیرند تا در فصول آینده از قانون فیفا پیروی کنند تا شاهد وقت‌های اضافی بیشتر در مسابقات باشگاهی باشیم یا خیر.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: