پایگاه خبری خانه فوتبال:

رسانه اسپانیایی در گزارشی به نزدیک سرمربی ایران به نیمکت تیم ملی قطر پرداخت.
به گزارش خبرگزاری فارس، نام کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران در یک هفته گذشته برای هدایت تیم ملی قطر مطرح می شود. طبق گزارش رسانه های قطر کی روش حتی به توافقات اولیه رسیده است.

در این زمینه نشریه «futbolred» اسپانیا درباره پروژه قطری ها با کارلوس کی روش، نوشت: جام جهانی 2022 قطر باعث شد تا چندین مربی از تیم‌های ملی اخراج شوند. برخی از این مربیان تیم‌های ملی را به دلیل کسب نتایج ضعیف ترک کردند یا برای اینکه فضای جدیدی را تجربه کنند و فضا را به بقیه بدهد سکان تیم های ملی را رها کردند. وقتی تیم ملی ایران در دور اول در گروه انگلیس، آمریکا و ولز قرار گرفت، کارلوس کی روش مجبور به استعفا شد.

H9WVpfHI1zfz

کارلوس کی روش می تواند دوباره مربی در یک تیم آسیایی شود. قطر برای اولین بار جام جهانی را با امتیاز میزبانی تجربه کرد. بی تجربگی در این مسابقات با فلیکس سانچز باعث شد تا قطر دست خالی از این رقابت ها خداحافظی کند.

چند روز پس از پایان جام جهانی، فدراسیون قطر تایید کرد که فلیکس سانچز دیگر مدیر فنی تیم میزبان جام جهانی نخواهد بود و به همین دلیل پیرمرد معروف یعنی کارلوس کی روش وارد صحنه شد. کارلوس کی روش با تجربه حضور در تیم های ملی آسیا به عنوان یکی از کاندیداهای جدی هدایت تیم قطر به نظر می رسد. 

اگر او پیشنهاد قطری ها را بپذیرد، آغاز به کارش در ماه فوریه و پس از بازی های قطر در جام کشورهای عربی خواهد بود. بنابراین، کارلوس کی روش ماموریت دارد تیم ملی قطر را به جام جهانی 2026 برساند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: