پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت:با توجه به بضاعتی که داشتیم و استراتژی که تعیین کردیم بازی خوبی بود.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حمید مطهری پس از شکست 5 بر یک تیمش مقابل پرسپولیس در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: قبل از هر چیزی این برد را به تیم خوب پرسپولیس تبریک می‌گویم. با توجه به بضاعتی که داشتیم و استراتژی که تعیین کردیم بازی خوبی بود. خدا کند که من اشتباه کنم. احساس می‌کنم منصوری روی صحنه گل اول عقب بود و آفساید را نگرفت و به این ترتیب باید گفت که پنالتی را به پرسپولیس هدیه داد. باید فیلم بازی را ببینم، اما احساس خودم این است که وحید امیری جلو بود. باخت ما بر اساس این نبود که این گل را دریافت کردیم. بازی را مساوی کردیم و بازهم گل دوم را خودمان به آنها دادیم. 

وی ادامه داد: بازی را بد واگذار کردیم. تغییراتی در ترکیب تیم ایجاد کردیم اما مفید نبود. باخت بدی بود، هرچند که توانمندی‌های پرسپولیس را هم نباید نادیده گرفت. من خودم 3 سال اینجا کار کردم و می‌دانم که تیم توانمندی است و کادر بسیار خوبی دارد. گل‌محمدی زحمات زیادی کشیده اما چون اصلاً استراتژی من دفاع کردن نیست اوضاع اینگونه پیش رفت. خیلی‌ها از من ایراد می‌گیرند اما من دوست دارم فلسفه خودم را داشته باشم و تیمم فوتبال بازی کند. چند نفر در تیم ما امروز خوب کار نکردند که اینجا یا جای من است یا آنها؛ کسی که باید برای نساجی سرش را بدهد.

وی با بیان اینکه فکر می‌کنم پیراهن نساجی برای برخی از بازیکنان من گشاد است، افزود: سعی می‌کنم که سریع تیم را ترمیم کنم، اما با توجه به بودجه‌ای که داریم تا حالا هم خوب کار کرده‌ایم. من کسی نیستم که برای پایین جدول بجنگم و همیشه آینده و بالای جدول را نگاه می‌کنم. همیشه به شاگردانم گفته‌ام که ذهن برنده خواه داشته باشند و این موضوع هم زمان‌بر است. برخی‌ها هنوز دنبال این هستند که تیم پایین باشد و فقط در لیگ برتر بماند و همین امر کار بزرگی است، اما من اینگونه فکر نمی‌کنم. تیم من باید هدفمند و رو به جلو باشد و به بالای جدول نگاه کند.  بابت این باخت هم به پرسپولیس تبریک می‌گویم و از هواداران خودمان عذرخواهی می‌کنم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: