پایگاه خبری خانه فوتبال:

قرارداد فیرمینو با لیورپول در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و او هنوز قرارداد جدیدی را با این باشگاه به امضا نرسانده است. 

بسیاری معتقد هستند که جذب کودی خاکپو در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به این معناست که این بازیکن دیگر جایی در ترکیب این تیم نخواهد داشت و باید به زودی لیورپول را ترک کند. 

این در حالی است که یورگن کلوپ علاقه زیادی به فیرمینو دارد و پیش از این نیز مدعی شده بود که دوست دارد او را همچنان در آنفیلد حفظ کند و باور دارد که این ستاره برزیلی نقش مهمی را در خط حمله تیم او ایفا می‌کند. 

حالا روزنامه انگلیسی دیلی میل خبر داده است که مدیران بارسلونا در حال بررسی شرایط جذب این بازیکن هستند و امیدوار هستند که بتوانند او را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرند. 

ژاوی مایل است که شرایط خط حمله تیمش را بهبود ببخشد و با توجه به این که ممفیس دیپای در پایان این فصل از جمع آنها جدا خواهد شد، جای خالی کافی برای حضور فیرمینو در نوکمپ وجود خواهد داشت. 

با این حال، بارسا تنها باشگاهی نیست که مشتاق جذب این بازیکن است و پیش از این گفته شده بود که یوونتوس و اتلتیکو مادرید نیز علاقه زیادی دارند که او را به خدمت بگیرند. 

از سوی دیگر، باشگاه عربستانی النصر که به تازگی کریستیانو رونالدو را جذب کرده نیز جزو باشگاه‌هایی است که به فیرمینو پیشنهاد داده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: