پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: قبلا طعم قهرمانی در جام حذفی را چشیده‌ایم و می‌دانیم که باید در تمام مسابقات با تمرکز بالا حاضر شویم.
به گزارش خبرگزاری فارس، جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار جام حذفی مقابل خوشه طلایی ساوه، اظهار داشت: بازی های جام حذفی سخت تر از لیگ برتر است. شما در لیگ‌ فرصت برای جبران اشتباه دارید ولی در حذفی زمان محدود است و گاهی اولین اشتباه آخرین اشتباه است. بنابراین باید دقیق و هوشیار باشیم. همیشه می‌گویند جام حذفی جام شگفتی‌هاست و این بارها ثابت شده‌ است. پس نباید در این مسابقات هیچ تیمی را دست کم گرفت. با انگیزه کافی وارد زمین می‌شویم تا ان‌شاالله شروع خوبی در مسابقات داشته باشیم.

سرمربی فولاد در مورد تیم خوشه طلایی، گفت: در فوتبال بازی آسان وجود ندارد. بازی‌های تیم خوشه طلایی را دیده‌ایم و آن‌ها را آنالیز کرده‌ایم. تیم قابل احترامی هستند. مثل تمامی مسابقات باید با تمرکز کامل در میدان حاضر شویم و برای موفقیت بجنگیم. ما قبلا طعم قهرمانی در جام حذفی را چشیده‌ایم. به خوبی می‌دانیم که در این جام باید در تمامی مسابقات با تمرکز بالا حاضر شویم و تا ثانیه آخر تلاش کنیم. چند بازیکن مصدوم داریم اما تمامی بازیکنان ما کیفیت خوبی دارند. به هیچ وجه حریف را دست کم نخواهیم گرفت. 

نکونام تصریح کرد: باید خودمان را برای جنگ در سه جام آماده کنیم. بعد از حذفی دوباره به لیگ برمی گردیم. خیلی زود هم لیگ قهرمانان برایمان آغاز می‌شود. جنگیدن در سه جام در عین حال که هیجان انگیز است، دشوار نیز هست. باید خودمان را تقویت کنیم تا نتایج خوبی به دست بیاوریم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: