پایگاه خبری خانه فوتبال:

باشگاه پیکان با جدایی 2 بازیکن خود در نیم فصل مخالفت کرد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پس از آغاز رسمی فصل نقل و انتقالات، مباحثی در خصوص انتقال سامان فلاح و غلامرضا ثابت ایمانی، دو بازیکن جوان و کلیدی باشگاه‌های پیکان به برخی باشگاه‌های متمول و بزرگ لیگ برتر مطرح شده است.

بر این اساس ابراهیم شکوری، قائم مقام باشگاه پیکان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت:‌ باشگاه پیکان پیش از این هم اعلام کرده بازیکن جوان و آینده دارمان را در نیم فصل به هیچ تیمی نمی‌دهیم. اگر باشگاهی این بازیکنان را می‌خواهد باید برای آخر فصل با پیکان صحبت کند. از الان هم می‌تواند با ما مذاکره کند تا در صورت جلب نظر پیکان، در پایان فصل این بازیکن را به خدمت بگیرد اما برای نیم فصل دوم به هیچ بازیکنی اجازه جدایی نمی‌دهیم.

وی درمورد آخرین وضعیت جذب بازیکن در باشگاه پیکان، گفت: هر بازیکنی که مدنظر کادرفنی باشد و شرایطش به ما بخورد، جذب خواهیم کرد اما بعید می‌دانم بازیکن خاصی در بازار فعلی نقل و انتقالات وجود  داشته باشد.

قائم مقام پیکان درخصوص مباحث مطرح شده مبنی بر قیمت گذاشتن این باشگاه برای صدور رضایت‌نامه برخی بازیکنان، گفت: این موضوع صحت ندارد و با هیچ باشگاه و بازیکنی در مورد مبلغ رضایت‌نامه صحبت نکرده‌ایم. باز هم تاکید می‌کنم بازیکنی از پیکان در نیم فصل جدا نخواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: