پایگاه خبری خانه فوتبال:

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌رضوی به حواشی اخیر فوتبال این استان واکنش نشان داد.
علی‌اکبر هاشمی‌جواهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره تخلف یکی از مدارس فوتبال شهر مشهد، اظهار داشت: روز گذشته مصاحبه‌ای در این خصوص در سایت اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان‌رضوی منتشر و توضیحاتی ارائه شد. به جزئیات ماجرا پرداخته شده و اعلام کرده‌ایم این باشگاه مجوز فعالیت هم نداشته است

وی در مورد اینکه باشگاهی که از هیأت فوتبال مجوز نگرفته چگونه در سطح شهر مشهد فعالیت می‌کند، پاسخ داد: مشکل من با هیأت فوتبال خراسان‌رضوی همین مسائل است.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌رضوی در مورد صحبت‌های خود نسبت به اتفاقات هیأت فوتبال مشهد با مهدی تاج و حمید سجادی توضیح داد: با همه صحبت کردم و فردی نمانده که با او صحبت نکرده باشم. اتفاقات فوتبال مشهد به دلیل نحوه مدیریت احسان اصولی است. قطعا مسابقه‌ای انجام شده و تیمی که مجوز نداشته فعالیت کرده که چنین حاشیه‌ها و مشکلاتی ایجاد شده است.

هاشمی‌جواهری در خصوص حاشیه‌ساز شدن جلسه اخیرش با مهدی تاج پس از مجمع هیأت فوتبال خراسان‌رضوی توضیح داد:‌ روز گذشته در یک برنامه تلویزیونی گفتم مشکل خاصی نبود. برخی پیشکسوتان فوتبال استان می‌خواستند با تاج صحبت کنند و به این دلیل که در مجمع هیأت فوتبال حاضر نشدم، از تاج خواهش کردم به اداره‌کل بیاید و حرف‌های آن‌ها را بشنود. او هم لطف کرد و به جلسه اداره کل آمد. اصلا قرار نبود احسان اصولی در این جلسه شرکت کند.

وی در خصوص اینکه آیا مانع از ورود اصولی به جلسه اداره‌کل شدند، توضیح داد: احتمال دارد او تاج را همراهی کرده باشد اما قرار نبود در جلسه شرکت کند.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌رضوی در خصوص مباحث مطرح شده نسبت به احتمال جدایی اصولی از هیأت فوتبال مشهد گفت: اگر او این لطف را درحق فوتبال استان بکند، ممنون می‌شویم زیرا وضعیت فوتبال استان را می‌بینید.

وی در خصوص اینکه ظاهرا تاج مخالف تغییر احسان اصولی است گفت:‌ تاج اعتقاد دارد اجازه بدهید مجمع برگزار شود اما من معتقد هستم تا رسیدن زمان برگزاری مجمع برای تغییر اصولی دیر است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: