پایگاه خبری خانه فوتبال:

رسانه ایتالیایی از احتمال محرومیت بانوی پیر از رقابت‌های اروپایی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس، یک رسانه ایتالیایی خبر داده در پی رسوایی‌های اخیر در باشگاه یوونتوس، این تیم در خطر محرومیت یک‌ساله از شرکت در رقابت‌های اروپایی قرار دارد. این در حالی است که چند روز پیش بود که به دلیل تقلب در ثبت سود حاصل از خرید و فروش بازیکنان،از تیم یوونتوس ۱۵ امتیاز کم شد.

روزنامه «ریپابلیکا» ایتالیا خبر داده دفتر دادستانی فدارسیون فوتبال ایتالیا در نظر دارد درخواست خود برای تمدید ۴۰ روزه تحقیقات درباره باشگاه یوونتوس را به دادگاه ارائه کند.

پرونده‌های مفتوح علیه یوونتوس شامل توافقات مخفیانه درباره پرداخت دستمزدهای بازیکنان و همچنین تقلب در اعلام سود حاصل از خرید و فروش بازیکن است. این دو پرونده ممکن است برای ارائه به دادگاه ورزش، در هم ادغام شوند.

سران باشگاه یوونتوس نیز در آستانه جلسه فردا (پنجشنبه) مجمع سری آ که پرونده‌های رسوایی بانوی پیر نیز در آن مطرح می‌شود، با «گابریله گراوینا» رئیس فدارسیون فوتبال ایتالیا دیدار کردند.

کمیته اجرایی یوفا هم امروز (چهارشنبه) در «نیون» سوئیس تشکیل جلسه می‌دهد. یوفا تنها در صورتی علیه یوونتوس اقدام خواهد کرد که ردی نهایی در دادگاه های ایتالیا صادر شود. در صورتی که اتهامات علیه یوونتوس ثابت شود، سفیدوسیاه‌ها ممکن است حداقل یک سال از حضور در تورنمنت‌هایی که توسط یوفا برگزار می‌شوند، محروم شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: