پایگاه خبری خانه فوتبال:

قرارداد یک و نیم ساله لئاندرو پریرا با پرسپولیس عصر امروز به امضا رسید.
به گزارش "ورزش سه"، لئاندرو پریرا مهاجم جدید و برزیلی تیم پرسپولیس که روز گذشته در تمرین انفرادی و امروز در جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی حضور داشت، عصر امروز به باشگاه پرسپولیس رفت و قراردادش را امضا کرد.
قرارداد لئاندرو پریرا با پرسپولیس تا پایان لیگ بیست و سوم اعتبار دارد و به عبارتی او یک فصل و نیم در جمع سرخپوشان حضور خواهد داشت. این در حالی است که گئورگی گولسیانی و وحدت حنانوف نیز تا پایان فصل آینده تحت قرارداد پرسپولیس هستند و قرارداد شیخ دیاباته پایان فصل به اتمام خواهد رسید.
لئاندرو پریرا پیراهن شماره 91 پرسپولیس را برتن خواهد کرد.

باشگاه پرسپولیس همچنین در تلاش است مجوز بازی او را هرچه زودتر دریافت کند و سپس با ثبت قرارداد در سازمان لیگ، کارت بازی این بازیکن برای دیدار صنعت نفت را بگیرد.
این در حالی است که او در روزهای گذشته تست پزشکی را انجام داد و دیروز نتیجه این تست به مدیران و مربیان پرسپولیس رسید که حاکی از این بود که پریرا مشکلی برای حضور در لیگ برتر ایران ندارد.

قرارداد پریرا با پرسپولیس یک سال و نیمه خواهد بود.

لئاندرو پریرا فصل گذشته را در تیم گامبا اوساکا سپری کرد که در جی لیگ رتبه خوبی نداشت و همین موضوع می‌توانست به مانع امضای قرارداد او تبدیل شود، اما حضور در لیگ قهرمانان 2022 آسیا باعث شد تا منع قانونی برای جذب این بازیکن وجود نداشته باشد.

پریرا جانشین یورگن لوکادیا می‌شود که در آستانه شهرآورد پایتخت و با شش گل زده، ایران را ترک کرد و از پرسپولیس جدا شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: