پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: بازیکنان استقلال باید مدیون مهدی قائدی باشند.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مجتبی حسینی پس از شکست 2 بر صفر پیکان مقابل استقلال در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: شکست تلخی برای ما بود. متاسفانه چوب اشتباهات خودمان را خوردیم. دقیقا در لحظاتی که توپ در اختیار ما بود، هافبک وسط ما یک کار اضافی کرد و توپ ساده را لو داد. چیزی که تیم حریف بسیار دوست دارد و از آن می‌تواند استفاده کند. آنها توپ را گرفتند و به قائدی رساندند و بازیکنی که مامور بود به این بازیکن فضا ندهد، متاسفانه غافل‌گیر شد و یک گل استثنایی قائدی به ثمر رساند.

وی ادامه داد: همه بازیکنان استقلال باید مدیون مهدی قائدی باشند زیرا از موقعیت صفر، می‌تواند گل بزند. در ادامه کل بازی در اختیار ما بود و بچه‌های ما بازی خیلی قدرتمندی ارائه دادند. اگر مربی حریف ناراحت نمی‌شود، من این حرف را می‌زنم. فیلمش وجود دارد که می‌توان این موضوع ثابت کرد. گل دوم استقلال نیز از بازگشت یک ضربه آزاد بود و یک گل استثنایی دیگر این تیم به ثمر رساند. در مجموع 2 گلی امروز دریافت کردیم که کمتر در فوتبال ایران پیش می‌آید.

سرمربی پیکان گفت: این برد را به استقلال تبریک می‌گویم و مبارکشان باشد. با این حال، باخت امروز چیزی از بازی خوبی که بچه‌های ما به نمایش گذاشتند، کم نخواهد کرد. ما چوب بی‌تجربگی و سهل انگاری یک یا 2 بازیکن خودمان را امروز خوردیم. نباید ما چنین موقعیتی به حریف می‌دادیم. این اتفاق افتاد و حالا به بازی بعدی بیاندیشیم.

حسینی در خصوص قضاوت داور بازی با استقلال گفت: امروز صحنه خاصی رخ نداد اما حیدری به تیم‌هایی که ضعیف‌تر و کم نام و نشان‌تر هستند، راحت‌تر کارت می‌دهد. شیوه داوری او به این شکل است. ما هر موقع با استقلال یا پرسپولیس بازی داریم، این داور راحت تر به ما کارت می‌دهد. با این حال خسته نباشید می‌گویم و او زحمت کشید. او به این شکل داوری می‌کند و ما کاری نمی‌توانیم بکنیم. 

سرمربی پیکان در رابطه با اتفاقات پایان بازی و درگیری‌ها اظهار داشت: تیم ما را همه می‌شناسند، ما به دنبال حاشیه نیستیم. درست است، از گل‌هایی که ما خورده بودیم من عصبانی بودم ولی این بنده خدایی که روی نیمکت آنها بود که من نمی‌دانم او را از کجا آورده‌اند، روی هر توپی اعتراض می‌کرد و به پرتغالی یه سری کلمات را می‌گفت. ما پیشتر می‌دانستیم که آن‌ها با زبان پرتغالی فحاشی می‌کنند. من هم به او گفتم که کاری نکن و به جایت بازگرد. من همین را گفتم و چیز خاصی نگفتم. چرا الکی این مسئله را بزرگ می‌کنید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: