پایگاه خبری خانه فوتبال:

هافبک تکنیکی سرخپوشان در دیدار با هوادار با مصدومیت از ناحیه رباط داخلی مواجه شد.
به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در شرایطی شب گذشته مقابل هوادار تهران متحمل سومین شکست فصل خود شد که یکی از بازیکنان تأثیرگذار خود را به دلیل مصدومیت از دست داد تا مشکلات یحیی گل‌محمدی بیشتر شود.سعید صادقی هافبک تکنیکی و بازی‌ساز سرخپوشان که به عنوان یکی از چهره‌های خبرساز نقل و انتقالات تابستانی در نهایت به جمع این تیم اضافه شد، در بازی مقابل هوادار دچار آسیب دیدگی شد تا بین دو نیمه جای خود را به فرشاد فرجی بدهد.

صادقی شب گذشته در شرایطی استادیوم آزادی را ترک کرد که روی پای خود کمپرس یخ قرار داده بود و کارهای ابتدایی پزشکی را دنبال می‌کرد. گفته می‌شود آسیب دیدگی هافبک سرخ‌ها از ناحیه رباط داخلی است و او حداقل بین دو تا سه هفته باید مراحل درمانی و فیزیوتراپی را دنبال کند و قادر به همراهی این تیم نخواهد بود.

سعید صادقی که چندی پیش نیز دچار آسیب دیدگی شده بود تا سه هفته دور از ترکیب سرخپوشان باشد، طی دو بازی اخیر بار دیگر به جمع این تیم بازگشته بود و مقابل نفت آبادان نیز توانسته بود عملکرد درخشانی از خود به جا بگذارد و با قدرت بازی‌سازی و تکنیکی بالای خود بارها تیمش را در موقعیت قرار داده بود.

اکنون با مصدومیت دوباره سعید صادقی او احتمالا دیدار مقابل سپاهان اصفهان در چارچوب مرحله یک هشتم جام حذفی که از اهمیت بالایی نیز برای یحیی گل محمدی و این تیم برخوردار است را از دست خواهد داد و باید دید چه تدابیری برای این خلاء خواهند داشت.

پرسپولیسی‌ها که طی چند وقت اخیر حواشی زیادی را حول چالش با سپاهان پشت سر گذاشته بودند، نگاه ویژه‌ای به این بازی که حساس‌ترین تقابل دو تیم نیز محسوب می‌شود خواهند داشت و امیدوار هستند در اصفهان و استادیوم نقش جهان موفق به شکست حریف شده و یک گام به دستیابی به جام حذفی نزدیک‌تر شوند. با این حال اولین چالش آن‌ها برای این تقابل سخت، با مصدومیت سعید صادقی شکل گرفته و یحیی گل‌محمدی امیدوار است طی 9 روز باقی‌مانده به دیدار دو تیم، بتواند تیمش را از حیث فنی و بدنی به آمادگی مطلوب نزدیک کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: