پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی پیکان ابراز امیدواری کرد شاگردانش مقابل گل‌گهر با تمرکز کامل به میدان بروند و با دست پر از زمین خارج شوند.
به گزارش خبرگزاری فارس، سیدمجتبی حسینی در آستانه دیدار تیم فوتبال پیکان مقابل گل‌گهر سیرجان درباره شرایط تیم خود گفت: از نظر روحی و فنی شرایط مناسبی داریم. بازیکنان بعد از برد مقابل نود ریکاوری مناسبی داشتند و تمرینات منظمی را هم انجام دادند. از شرایط تیم راضی هستم و امیدوارم که در سیرجان نمایش خوبی داشته باشیم.
او درباره وضعیت بازیکنان مصدوم که در هفته های گذشته غایب بودند، بیان کرد: این مساله واقعا اذیت مان کرد. بازیکنان متعددی را با بدشانسی به خاطر مصدومیت از دست دادیم. با این حال جای خوشحالی است که دو سه تن از مصدومان ما به مرز بهبودی رسیده‌اند. امیدوارم در بازی های بعدی با تیم کامل‌تری به میدان برویم.

سرمربی پیکان درباره وضعیت گل‌گهر سیرجان گفت: تیم گل‌گهر از کادرفنی و بازیکنان خوبی برخوردار است و عملکرد این تیم به خوبی قدرتمند بودنش را نشان می‌دهد. مهم‌ترین فاکتور مثبت گل‌گهر از نظر من حضور امیر قلعه‌نویی روی نیمکت این تیم است. ایشان پرافتخارترین سرمربی لیگ برتر محسوب می‌شوند و وجود ایشان برای نماینده سیرجان یک نعمت است.

حسینی در بخش دیگری از صحبت‌هایش تاکید کرد: اعتقاد شخصی‌ام بر این است اگرچه ایشان از هدایت تیم ملی در برهه کنونی کناره‌گیری کرده اما به نظرم گزینه ایده‌آلی برای نیمکت ایران محسوب می‌شوند و این را در گذشته هم نشان داده‌اند. او بعد از جام جهانی ۲۰۰۶ با آن شرایطی که فدراسیون فوتبال داشت و بحث تعلیق وسط بود، تیم ملی را به بهترین شکل جمع کرد و به جام ملت‌های آسیا برد. در نهایت هم بدون شکست از هدایت تیم ملی کنار گذاشته و در حق او نامردی شد.

سرمربی پیکان افزود: بدون تردید در بازی روز دوشنبه کار بسیار سختی داریم، اما با همه احترامی که برای ارکان گل‌گهر قائل هستیم برای کسب نتیجه مطلوب به سیرجان سفر کرده‌ایم. بچه‌ها آمادگی خوبی دارند و امیدوارم با تمام تمرکز مقابل گل‌گهر به میدان بروند تا بتوانیم ضمن ارائه یک نمایش مطلوب، با دست پر از زمین خارج شویم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: