پایگاه خبری خانه فوتبال:

به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از نشریه «مارکا» اسپانیا، پس از جدایی غیرمنتظره رونالدو از منچستریونایتد، دنیا از انتقال کریستیانو رونالدو پرتغالی به النصر عربستان شوکه شد.

با این حال، النصر فراتر از آنکه باشگاه لیگ عربستان است، دستمزدی نجومی برای این فوتبالیست مشهور درنظر گرفت که توجه تمام دنیا را به خود جلب کرد.

این تیم آسیایی که 9 بار قهرمان لیگ برتر عربستان سعودی شده است، برای دریافت خدمات یکی از بهترین فوتبالیست های تاریخ از هیچ هزینه ای دریغ نکرد.

رونالدو می تواند به داشتن پنج توپ طلا، پنج جام لیگ قهرمانان اروپا و همچنین یک قهرمانی در جام ملت های اروپا و یک قهرمانی در لیگ ملت های یوفا با پرتغال ببالد.

این مهاجم 38 ساله امروز بهترین گلزن تاریخ فوتبال است. از زمان اولین حضورش در اسپورتینگ لیسبون و حضور در چندین باشگاه مهم جهان مانند رئال مادرید، منچستریونایتد و یوونتوس بدون فراموش کردن دوران حرفه‌ای خود در تیم ملی، بیش از 800 گل به ثمر رسانده است.

*CR7 در عربستان چقدر درآمد دارد؟

طبق برآوردها، قرارداد نقل و انتقالات اعجوبه پرتغالی که در پایان دسامبر 2022 عمومی شد، با مبلغی حدود 200 میلیون دلار در سال و برای دو فصل امضا شد.

اگر این رقم را به صورت روزانه تقسیم کنیم، CR7 هر 24 ساعت 548000 دلار( بیش از 30 میلیارد تومان) و هر 60 دقیقه بیش از 22000 دلار (بیش از یک میلیارد)به جیب می زند. این قرارداد او را به عنوان پردرآمدترین بازیکن جهان تبدیل کرده علیرغم اینکه در آستانه بازنشستگی قرار دارد!

دستمزد رونالدو به تفکیک زمان به شرح زیر است:

حقوق سالانه: 200 میلیون دلار

حقوق ماهیانه: 16.6 میلیون دلار.

حقوق روزانه: 548000 دلار

دستمزد ساعتی: 22833 دلار

حقوق در دقیقه: 380 دلار

حقوق در هر ثانیه 6.34 دلار

اگر دستمزد او را با ارزش تخمینی 20 میلیون دلاری بازیکن پرتغالی مقایسه کنیم، طبق گزارش پورتال ترانسفرمارکت، CR7؛ 10 برابر بیشتر از ارزش تخمینی او در سال درآمد کسب می کند.

این فوتبالیست تاکنون حضور خوبی در النصر داشته است. این مهاجم در 6 بازی 8 گل به ثمر رسانده و 2 پاس گل داده است. این آمار باعث شده تا او به عنوان بهترین بازیکن ماه این کشور عربی انتخاب شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: