پایگاه خبری خانه فوتبال:

الاتحاد این پیروزی را مدیون حرکت استثنایی رومارینیو، مهاجم برزیلی خود است که با یک استپ فوق العاده پاس عرضی بازیکن همدسته را بدل به یک موقعیت تک به تک کرد و توانست در دقیقه ۸۰ گل پیروزی این بازی را با یک ضربه قاطع به ثمر برساند.
الاتحاد در فضای پر تب و تاب ورزشگاه در شرایطی حریف خود را مغلوب کرد که النصر در دقایق پایانی به رهبری رونالدو مشغول تدارک حملات متعدد روی دروازه حریف بود اما ضربه خوب رونالدو با واکنش خوب مارسلو، دروازه‌بان برزیلی الاتحاد به کرنر رفت تا رونالدو نتواند در این بازی اثر خود را روی نتیجه مسابقه بگذارد.

5822425

او در پایان بازی بسیار عصبانی و ناراحت، درحالی زمین بازی را ترک کرد که یک لحظه پس از باز کردن بازوبند از دست چپش قصد داشت آن را به زمین بکوبد اما در لحظه آخر به خود آمد و این کار را انجام نداد. با این حال او با ناراحتی و در شرایطی که مدام زیر لب غر و لند می‌کرد، زمین بازی را ترک گفت. آن هم در شرایطی که نونو مندز، مربی پرتغالی معروف و هموطن او روی نیمکت حریف مشغول شادی و پایکوبی با بازیکنانش بود.

الاتحاد که در سوپرکاپ عربستان به یاران رونالدو شکست تلخ سه بر یک را تحمیل کرده بود، در این بازی هم در ورزشگاه جوهره جده، حساس‌ترین بازی لیگ را در حضور طرفدارانش در استادیوم خانگی پیروز شد.

الاتحاد با این برد صدر را از النصر گرفت و با ۴۷ امتیاز در رتبه نخست ایستاد. النصر نیز ۴۶ امتیازی است و با این نتیجه رقابت برای قهرمانی داغ‌تر از قبل شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: