پایگاه خبری خانه فوتبال:

یکی از طلبکاران باشگاه پرسپولیس، علی علیپور است که حدود ۹۰۰ میلیون از این باشگاه طلب دارد. باشگاه پرسپولیس خیلی سعی کرد این پرونده را به شکلی جلو برده و به تاخیر بیندازد که برای دریافت مجوز حرفه‌ای به مشکل نخورد. اما وکیل علیپور زرنگی کرده و این پرونده را به سرانجام رساند تا حدی که باشگاه پرسپولیس باید حتما تا ۱۱ فروردین این پرونده را ببندد و مدارک آن را در سایت موردنظر کمیته صدور مجوز حرفه‌ای بارگذاری کند. در همین راستا باشگاه پرسپولیس به‌دنبال توافق با وکیل علیپور است.

توافقی که تا حدی حاصل شده و نیاز به تایید هیات‌مدیره این باشگاه دارد. از قرار معلوم در این توافق باشگاه پرسپولیس طلب علیپور را در یک فقره چک به او پرداخت کرده است و او هم رضایت داده که پرونده بسته شود. به این ترتیب درصورتی‌که توافق‌نامه اشاره شده به تایید هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس برسد، خطری در این زمینه باشگاه پرسپولیس را برای گرفتن مجوز حرفه‌ای تهدید نخواهد کرد.

حق ایجنتی دردسر ساز شد

باشگاه پرسپولیس تا دیشب به‌دنبال این بود تا حق ایجنتی مربوط به قرارداد لئاندرو پریرا را پرداخت کند تا بازگشت این بازیکن از برزیل منتفی نشود و یا حتی به تاخیر نیفتد. به‌هرحال ایجنت پریرا تهدید کرده که اگر پولش را ندهند اجازه بازگشت به این بازیکن را نخواهد داد. در همین راستا باشگاه پرسپولیس پرداخت دلاری به ایجنت پریرا را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده بود. هرچند این باشگاه در چند روز اخیر آنقدر از جاهای مختلف پول قرض کرده که دیگر منابعی برای رضا درویش در این زمینه باقی‌ نمانده است.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: