پایگاه خبری خانه فوتبال:

قیمت مرغ گران شد.قیمت مرغ در شب های نزدیک به عید نوروز افزایش شد. قیمت مرغ مردم را گیج کرده است . قیمت مرغ در هفته های پیش همواره در نوسان بود. آخرین اخبار درباره قیمت مرغ را با هم در خانه فوتبال می خوانیم.

قیمت مرغ در بازار امروز 4 فروردین 1402

بر اساس مشاهدات میدانی هر کیلوگرم مرغ در اولین روز ماه مبارک رمضان در محدود ۶۳ تا ۶۵ هزار تومان و در میادین میوه و تره بار تهران ۶۱ هزار تومان به فروش می‌رسد.

در اولین روز ماه مبارک رمضان و که مصادف با سومین روز از سال جدید و تعطیلات عید نوروز است، قیمت مرغ بر اساس مشاهدات میدانی به طور میانگین ۶۳ تا ۶۵ هزار تومان به فروش می رسد، هرچند ممکن است  قیمت این محصول در برخی نقاط دیگر از شهر تهران نرخ‌های متفاوتی داشته باشد.

قیمت هر کیلوگرم مرغ در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران نیز ۶۱ هزار تومان است که ۲ هزار تومان کمتر از حداکثر نرخ مصوب این محصول (۶۳ هزار تومان) به فروش می‌رسد.

 بنابراین گزارش محمد یوسفی رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی اظهار کرد: با توجه به شرایط مناسب تولید و ذخایر پشتیبانی امور دام نگرانی در خصوص تامین مرغ ایام عید و ماه رمضان نداریم؛ برآوردها حاکی از آن است که به خاطر اینکه جوجه ریزی اسفند حدود ۱۲۰ میلیون قطعه بوده، با این وجود کمبودی در عرضه مرغ نداریم.

وی افزود: روزانه ۶ هزار تا ۶ هزار و ۵۰۰ تن مرغ گرم در سطح کشور توزیع می شود.

منبع: همشهری

قیمت مرغ/ قیمت گوشت گوسفندی و گوساله کیلویی چند؟

در این خبر قیمت انواع گوشت قرمز موجود در بازار را بررسی کرده ایم.

قیمت روز گوشت قرمز آبگوشتی گوسفند مهیا پروتئین یک کیلوگرمی به ۳۲۰ هزارتومان رسیده است. همچنین برای خرید یک کیلوگرم گوشت چرخ کرده باید ۲۸۵ هزارتومان هزینه کنید.

دو کیلو ران گوساله هم ۹۹۸هزارتومان قیمت گذاری شده است. دو کیلو سر دست گوسفندی نیز ۹۹۶ هزارتوان قیمت دارد.

نوع محصول وزن قیمت(تومان)

گوشت چرخ کرده مخلوط گوساله و گوسفند پویا پروتئین ۱ کیلوگرم ۲۸۵,۰۰۰

ران گوساله پویا پروتئین ۱ کیلوگرم ۳۸۲,۰۰۰

گوشت آبگوشتی گوسفند مهیا پروتئین ۱ کیلوگرم ۳۲۰,۰۰۰

ران گوساله ممتاز رالاگ ۵۰۰ گرم ۱۹۱,۰۰۰

ران گوسفند ممتاز رالاگ ۲ کیلوگرم ۹۹۸,۰۰۰

سر دست گوسفندی پویا پروتئین ۲ کیلوگرم ۹۹۶,۰۰۰

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: