پایگاه خبری خانه فوتبال:

رئال مادرید شب گذشته در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا به مصاف بارسلونا رفت و موفق شد با چهار گل این تیم را در هم بشکند.

شاید کمتر کسی انتظار چنین نتیجه‌ای را در این بازی داشت، خصوصا که رئال مادرید در سه بازی اخیرش برابر بارسا در فینال سوپرجام، دیدار رفت مرحله نیمه نهایی همین رقابت‌ها و بازی برگشت در لالیگا شکست خورده بود.

اما شاگردان کارلو آنچلوتی توانستند با به ثمر رساندن گل اول در لحظات پایان نیمه نخست به نوعی ساختار تیم حریف را متزلزل کنند و به خوبی از این فرصت در نیمه دوم استفاده کردند.

بنزما شب گذشته ستاره بی چون و چرای تیمش بود و توانست با ارائه نمایشی درخشان و باورنکردنی سه بار دروازه بارسلونا را باز کند تا نقش مهمی را در این پیروزی ایفا کرده باشد.

او پس از پایان بازی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت:« نکته کلیدی این پیروزی چه بود؟ نکته کلیدی که باعث شد که ما برنده شویم تقاوت استعدادهایی است که بین این دو تیم وجود دارد.»

این ستاره فرانسوی که از درخشش برابر حریف قدیمی بسیار خوشحال به نظر می‌رسید اضافه کرد:« من برای چنین شب‌هایی است که فوتبال بازی می‌کنم، نه برای این که بهترین باشم.»

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: