پایگاه خبری خانه فوتبال:

عصبانیت ابرستاره پرتغالی در لیگ عربستان سوژه رسانه اسپانیایی شد.
به گزارش خبرگزاری فارس، نشریه «موندو دپورتیوو» اسپانیا امروز در گزارشی عصبانیت کریستیانو رونالدو ابرستاره پرتغالی را سوژه خود قرار داد. دارنده 5 توپ طلای بهترین بازیکن دنیا شب گذشته به همراه النصر مقابل الفیحا در لیگ عربستان ناکام شد و این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.
رونالدو بعد از سوت پایان بازی به شدت عصبانی شد و این خشم ابرستاره پرتغالی مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. در همین خصوص رسانه اسپانیایی نوشت: عصبانیت کریستیانو رونالدو پس از یک ناکامی جدید در عربستان سوژه شد. به نظر می‌رسد رونالدو از النصر عصبانی است. مهاجم پرتغالی با تیم عربستانی تساوی صفر بر صفر مقابل الفیحا را شکستی بزرگ می‌داند چون از تیم الاتحاد صدرنشین سه امتیاز عقب افتادند.
CR7 بعد از مسابقه با عصبانیت و ژست گرفتن، زمین بازی را ترک کرد. در تصاویر او خشمگین و در حال سرزنش همبازی‌های خود بود. کریستیانو قبل از ترک زمین به آن‌ها گفت: "شما نمی خواهید بازی کنید." او در جریان بازی با سایر بازیکنان نیز درگیر شد و با دست به آن‌ها اشاره کرد که جلوی دهان خود را بگیرند. حقیقت این است که انتقال رونالدو به فوتبال عربستان آن‌طور که انتظار می رود پیش نمی‌رود.

pn70U1ELPQwa

اولین باری نیست که رونالدو ناراحتی خود را بر زبان می آورد. پیش از این، او پس از باخت مقابل الاتحاد در ماه مارس، در حال لگد زدن به بطری آب و خروج از زمین دیده شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: